Pszenica blisko linii trendu spadkowego

Pszenica blisko linii trendu spadkowego

Poniedziałkowa sesja nie przyniosła wielkich zmian na rynku złota. Cena zniżkowało o 8$ względem piątkowego zamknięcia. W szerokiej perspektywie trend pozostaje spadkowy. Od 1 października 2012 r. cena porusza się w kanale spadkowym, a opór wynikający z linii trendu spadkowego zlokalizowany jest na poziomie 1639$. W średnim terminie spodziewamy się kontynuacji ruchu spadkowego. Srebro – podobnie jak złoto – w poniedziałek minimalnie zniżkowało. Cena utrzymuje się poniżej oporu tenkan sen (27,73$) oraz kinjun sen (27,99$) co wskazuje na silny trend spadkowy. W krótkim i średnim terminie spodziewamy się kontynuacji trendu spadkowego na rynku srebra.

Ropa w dniu wczorajszym wzrosła po raz pierwszy od pięciu sesji. Tak jak informowaliśmy w raportach z ubiegłego tygodnia, cena znajduje się na wykresie dziennym w obszarze chmury Ichimoku co wskazuje na niepewność wśród inwestorów. Dobrym pomysłem może być wstrzymanie się od transakcji do momentu wyklarowania się sytuacji technicznej. Miedź w dniu dzisiejszym testuje opór tenkan sen na poziomie 338,12$, co może być okazją do zajęcia krótkiej pozycji. Trend jest silny spadkowy. Spodziewamy się jego kontynuacji w krótkim terminie. Najbliższe wsparcie znajduje się na poziomie 330$.

 

 

Pszenica w dniu wczorajszym przebiła opór wynikający z linii tenkan sen oraz kinjun sen, co zwiększa prawdopodobieństwo krótkoterminowego wzrostu do linii trendu spadkowego, która zlokalizowana jest na poziomie 728,30$. Kukurydza od sześciu sesji znajduje się w okolicach minimum obecnego trendu spadkowe tj. 625$.

 

 

Oziemczuk Kamil

Previous Trójmiejski rynek apartamentów
Next Czy media społecznościowe stają się zbyt pewne siebie?

Może to Ci się spodoba

Analizy surowców 0 Comments

Ropa WTI testuje wsparcie

Notowania ropy naftowej WTI dzisiaj nadal pozostają pod presją podaży. Cena amerykańskiego surowca testuje obecnie ważne techniczne wsparcie w rejonie 92,60 USD za baryłkę. Na razie strona popytowa w tym

Analizy surowców 0 Comments

Wzrostowy początek tygodnia na rynku miedzi – raport surowcowy

W piątek notowania indeksu CRB po raz kolejny zniżkowały – tym razem spadek wyniósł 0,21% i doprowadził notowania tego indeksu do poziomu 288,02 pkt. Zniżka ta była przede wszystkim rezultatem

Analizy surowców 0 Comments

Niskie ceny benzyny mogą się utrzymać do przyszłych wakacji

Nadprodukcja ropy naftowej, jej rekordowe zapasy i niski popyt sprawiły, że tegoroczne wakacje były udane dla kierowców. Ceny benzyny spadły o 20–30 proc. w porównaniu do czerwca. Zapowiedzi o możliwym zamrożeniu produkcji nieco podniosły ceny.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź