Usuwanie AdBlue to jedyna słuszna inwestycja w celu pozbycia się awarii AdBlue. Jeśli Twój pojazd dotknął problem z AdBlue, to nie ryzykuj i postaw na jedyne skuteczne rozwiązanie, jakim bez wątpienia jest wyłączenie systemu z poziomu sterownika pojazdu!

Usuwanie AdBlue to jedyna słuszna inwestycja w celu pozbycia się awarii AdBlue. Jeśli Twój pojazd dotknął problem z AdBlue, to nie ryzykuj i postaw na jedyne skuteczne rozwiązanie, jakim bez wątpienia jest wyłączenie systemu z poziomu sterownika pojazdu!

Usuwanie AdBlue to godna rozważenia inwestycja w naprawę bieżącej sytuacji. Problem z AdBlue może kosztować Cię nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jeśli nie chcesz ryzykować marnotrawienia tak ogromnych kwot, zainwestuj w usługę, która zapewnia rozprawienie się z awarią raz na zawsze!

Na czym polega usunięcie AdBlue?

Wyłączenie AdBlue to wyłącznie programowa ingerencja w komputer pojazdu. Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek fizycznej i mechanicznej interwencji. Wszystkie prace skupiają się wokół prac systemowych związanych z oprogramowanie danego pojazdu. Mało tego, usunięcie AdBlue ze sterownika nie wpływa negatywnie na pojazd. Eksploatacja, spalanie czy normy emisji pozostają na standardowym dla niego poziomie. Jedyne ryzyko, które faktycznie istnieje, to próba wymiany części w warsztatach mechanicznych czy serwisach ASO.

Programowe usunięcie AdBlue to tylko korzyści – również finansowe!

Czy wiesz, że usunięcie AdBlue sprawia, że już więcej nie musisz tankować mocznika na stacjach? W zależności od dystansów które pokonujesz co roku, to może oznaczać dla Ciebie dodatkowe korzyści finansowe. W oparciu o taki punkt widzenia, rozwiązanie problemu w taki sposób to czysta inwestycja. Sięgająca rocznie nawet tysięcy złotych!

Usuwanie AdBlue najczęściej wykonuje się w pojazdach marki BMW, Mercedes, Audi, VW, Peugeot, Citroen, Mazda, Renault, Iveco, Fendt, Doosan i Linde.

Jeśli jesteś posiadaczem któregoś z modeli marki BMW, Mercedes, Audi, VW, Peugeot, Citroen, Mazda, Renault, Iveco, Fendt, Doosan lub Linde wyposażonych w układ oczyszczania spalin SCR, to niech nie dziwi Cię fakt, że dotknęła Cię usterka AdBlue. Jest to klasyczna wręcz awaria, którą już teraz wiesz jak najlepiej rozwiązać!

Previous Mądry Polak po szkodzie – wiesz, że on Cię uratuje, ale wciąż go nie masz? To błąd!
Next Jak dobrze zaprojektowana strona internetowa może pomóc dentyście w osiągnięciu sukcesu?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Firmy stawiają na elektroniczny obieg dokumentów. Daje im to oszczędności na poziomie 90 proc.

Papier jest nadal podstawowym nośnikiem informacji na dokumentach w polskich firmach. Tymczasem eksperci zauważają, że digitalizacja pozwala zaoszczędzić nawet 90 proc. kosztów związanych z obiegiem dokumentów. Dlatego coraz więcej firm inwestuje w systemy,

Wiadomości 0 Comments

Liczba wypadków z udziałem osób po spożyciu alkoholu niższa o ponad 11 proc

Ze statystyk policyjnych wynika, że w 2015 roku zmniejszyła się liczba wypadków, w których uczestniczyły osoby po spożyciu alkoholu – było ich 11,2 proc. mniej niż rok wcześniej. Świadomość społeczeństwa na temat

Wiadomości 0 Comments

Ubezpieczyciele chcą komunikować się z klientami online

Niespełna co ósmy Polak posługujący się internetem korzysta z urządzeń cyfrowych w celu kontaktu z ubezpieczycielem. Ponad połowa uważa jednak, że takie rozwiązanie byłoby przydatne. Relacje ubezpieczyciel–ubezpieczony będą stopniowo przechodzi do sfery cyfrowej.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź