Komórki lokatorskie – Dr Construct gwarantują przydatną przestrzeń

Komórki lokatorskie – Dr Construct gwarantują przydatną przestrzeń

Komórki lokatorskie są obecnie jednym z najbardziej popularnych wyborów w budownictwie. Przestrzeń, którą zapewniają to miejsce, w którym mogą być przechowywane różne narzędzia, urządzenia, a nawet rowery. Projektantom i pośrednikom dostarcza firma Dr Construct, specjalista w tego typu produkcjach. Dostępna oferta to konstrukcje stalowe, bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz designerskie. Zapewniamy także dobrą wentylację pomieszczenia.

Dwa rodzaje komórek lokatorskich

Firma Dr Construct przygotowała dwa kompletne zestawy komórek lokatorskich, które są zróżnicowane pod względem wymiarów. Ich montaż jest prosty i trwa stosunkowo krótko. Konstrukcje dostarczone przez firmę charakteryzują się ściankami ażurowymi, które są jednocześnie wytrzymałe, estetyczne oraz unikalne. Co istotne, grubość tych ścianek jest tak mała, że korzystamy z możliwości lepszego wykorzystania dostępnej przestrzeni – inaczej niż w przypadku murowanych schowków. Inwestycja w komórki lokatorskie jest zdecydowanie szybsza i mniej kosztowna.

Przykłady na wykorzystanie komórek lokatorskich

Komórki lokatorskie są bardzo przydatne i często używane do przechowywania narzędzi, sprzętu gospodarstwa domowego, ozdób świątecznych czy pamiątek. Przypisana do numeru mieszkania komórka lokatorska daje szerszą swobodę niż do tej pory i powinna zmienić relacje między pojemnością i wykorzystaniem przestrzeni w naszych mieszkaniach. Dodatkowo wewnątrz komórki możemy skorzystać z naturalnej wentylacji.

Pomieszczenia na jednoślady i boksy garażowe

Dr Construct oferuje także pomieszczenia na jednoślady https://drconstruct.pl/pomieszczenia-na-jednoslady/, w tym motocykle, skutery i rowery. Wygrodzenia systemowe, dostępne w kolorach: czarnym (standard), białym i antracytowym, są bezpieczną opcją chroniącą mniejsze pojazdy oraz zapewniającą wygodne miejsce postojowe. Ponadto w ofercie znalazły się także boksy garażowe https://drconstruct.pl/boksy-garazowe/ , czyli konstrukcje, które pozwalają bezpiecznie i ergonomicznie przechowywać różne przedmioty. Wszelkie dostarczane produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i materiałów.

Podsumowanie

Stosuje się je szczególnie w budynkach wielorodzinnych, gdzie potrzeba dodatkowej przestrzeni magazynowej jest ogromna. Firma Dr Construct tworzy designerskie, nowoczesne i trwałe produkty, w tym komórki lokatorskie, pomieszczenia na jednoślady oraz boksy garażowe, które są wyeliminowaniem problemu braku miejsca parkingowego dla każdego osiedla. Dzięki tym rozwiązaniom każdy może czerpać korzyści z wykorzystania danej powierzchni. Zachęcamy do skorzystania z oferty DR Construct!

Previous Jak dobrze zaprojektowana strona internetowa może pomóc dentyście w osiągnięciu sukcesu?
Next Czy sprzedaż gotowych spółek w Radomiu się opłaca?

Może to Ci się spodoba

ABC inwestowania 0 Comments

Handel kontraktami CFD na waluty może dawać zyski rzędu tysięcy procent. Wiąże się jednak ze sporym ryzykiem

Rynek walutowy Forex dzięki wykorzystaniu dźwigni finansowej może oferować inwestorom zyski rzędu nawet tysięcy procent. Wiąże się to jednak także z ryzykiem poniesienia ewentualnej straty przewyższającej wartość zainwestowanych środków finansowych. Stąd

Nieruchomości 0 Comments

Budownictwo energetyczne w Polsce – szanse i zagrożenia

Jakie są wyzwania i szanse dla Polski w dziedzinie efektywności energetycznej w budownictwie? Jakie ma ono znaczenie dla polskiej gospodarki? To pytania, na które odpowiedzi szuka niejeden deweloper czy inwestor

Nieruchomości 0 Comments

Belgijskie firmy zainteresowane polskim rynkiem nieruchomości

Po sześciu miesiącach roku wartość wymiany gospodarczej między Polską a Belgią wyniosła prawie 19 mld zł. W zestawieniu rynków eksportowych kraj ten zajmuje trzynaste miejsce, w imporcie – dziewiąte. Na belgijskim

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź