Który fundusz parasolowy najlepszy?

Który fundusz parasolowy najlepszy?

Jedną z metod ucieczki od podatku Belki jest zainteresowanie się funduszami parasolowymi. Oznacza to, że przychody nie są obarczone podatkiem przez cały okres korzystania z funduszu. Taka sytuacja może ciągnąć się nawet kilka lat. Jakie są dodatkowe zalety funduszy parasolowych? Które są najkorzystniejsze?

Fundusze parasolowe otrzymały taką nazwę przede wszystkim dlatego, że chronią podatnika przed dodatkowymi kosztami i pozwalają generować dodatkowe oszczędności.

Podstawą ich działania jest generowanie różnych inwestycji na odmiennych poziomach i warunkach. Zgromadzone środki można zmieniać i dowolnie zarządzać, według aktualnych potrzeb i sytuacji finansowej. Opcja ta nie jest obarczona podatkiem od przychodów kapitałowych (podatek Belki), zatem można odłożyć trochę grosza.

Podczas wyboru najlepszego funduszu należy zwrócić uwagę na warunki korzystania, ukryte koszty, prowizje, wyniki inwestycyjne i sposoby generowania zysków.

Ciekawe informacje dotyczące konkretnych funduszy parasolowych można znaleźć na forach w internecie, gdzie klienci wypowiadają się o produktach banków. Tym samym można uniknąć błędnego wyboru.

 

Justyna Błahut
www.gazetafinansowa.net

Previous Gdzie kryzys nie dotarł?
Next BPH: raport futures

Może to Ci się spodoba

Rynek finansowy 0 Comments

Spada liczba udzielanych kredytów

Banki udzielają coraz mniej kredytów konsumpcyjnych. W maju po raz pierwszy od miesięcy spadła także ich wartość. Spowolnienie w tym miesiącu odnotował także rynek kredytów hipotecznych. Na oba segmenty duży wpływ

Rynek finansowy 0 Comments

Potencjał inwestycyjny w rolnictwie

Rolnictwo to wciąż bardzo dochodowa branża. Jest jednak trudne i wymaga ogromnego poświęcenia. Jak surowce rolne osiągnęły tak wysoką wartość i czy warto się zainteresować tym tematem? Kryzys światowy w

Rynek finansowy 0 Comments

Liczba instalacji fotowoltaicznych może rosnąć nawet o 50 proc. rocznie

Ustawa o odnawialnych źródłach energii spowodowała, że branża fotowoltaiki szykuje się do dynamicznego rozwoju. Liczba instalacji służących do produkcji energii słonecznej może rosnąć nawet o 50 proc. rocznie. Sprzyjać temu będą oferty

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź