„Zielony” umacnia się na całej linii

„Zielony” umacnia się na całej linii

Euro (EUR) spadło z poziomu 1.2569 do niskiego poziomu 1.2319 w stosunku do dolara amerykańskiego (USD). Wspólna waluta straciła na wartości po tym jak Janet Yellen oświadczyła, że stopy procentowe wzrosną w przyszłym roku, podkreślając jednocześnie swoje obawy dotyczące gospodarki.

Dolar amerykański (USD) odbił się ze swojego miesięcznego minimum na poziomie 115.55 do poziomu 119.00 w stosunku do jena japońskiego (JPY), podczas wczorajszej sesji. Zielony umocnia się na całej linii po posiedzeniu FOMC, które miało miejsce wczoraj wieczorem.

Akcje

Akcje amerykańskie odzyskały część swoich wcześniejszych strat, ponieważ Fed podkreśla wzrost gospodarczy w Stanach Zjednoczonych. Indeks 500 (SPI) odbił się do poziomu 2010, US 30 (DOW) do poziomu 17324, a US Tech (NDQ) wzrósł do poziomu 4172.

Towary

Podczas sesji tygodniowej, gaz ziemny (NGS) spadł z poziomu 3.928 do niskiego poziomu 3.600 dolarów amerykańskich, ponieważ inwestorzy pozbywali się towarów ze względu na łagodną pogodę w USA. Na dzisiaj zaplanowana jest publikacja dotycząca zapasów gazu zimnego, która prognozowana jest na poziomie -61 mld zapasów.

Para dnia i Opcje FX

Funt brytyjski (GBP) stracił ponad 200 pipsów i spadł do niskiego poziomu 1.5541 w stosunku do dolara amerykańskiego (USD). „Kabel” notowany jest blisko swojego rocznego minimum po wczorajszym oświadczeniu Fed.
Inwestorzy w opcje powinni kupować opcje Put na parze GBPUSD i korzystać, jeśli para będzie tracić na wartości, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka do wpłaconej premii.

Andrzej Kiedrowicz,
Poland Branch Director,
Easy Forex Trading Ltd.

Previous FED i SNB zaskakują - Raport dzienny FX
Next Rubel odrabia ogromne straty

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Długotrwała praca przed komputerem powoduje problemy ze wzrokiem

Spędzanie przed ekranem komputera wielu godzin źle wpływa na wzrok. Przyczynia się do zwiększania napięcia akomodacyjnego w oku i zmniejszania częstotliwość mrugania. Nasze oczy nie są odpowiednio nawilżone, a w konsekwencji pojawia się suchość,

Wiadomości 1Comments

Rynek gier komputerowych to przede wszystkim CD Projekt

„Wiedźmin 3: Dziki Gon” była najczęściej wymienianą grą w publikacjach medialnych w ubiegłym roku. Od momentu wprowadzenia jej na rynek w Polsce sprzedano 375 tys. egzemplarzy gry (wraz z dodatkiem „Serca z kamienia”), a na całym

Komentarze rynkowe 0 Comments

Czynniki zewnętrzne znów na niekorzyść złotego

Piątkowy, poranny handel na rynku złotego przynosi dalszy spadek wyceny polskiej waluty wraz ze zwiększeniem niepokojów związanych z sytuacją na Krymie. Złoty wyceniany jest przez rynek następująco: 4,2404 PLN za

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź