Wybieramy program do fakturowania

Wybieramy program do fakturowania

Kiedy prowadzisz własny biznes, potrzebujesz nie tylko dobrego sprzętu, fantastycznego towaru i najlepszych pracowników. Żeby umieć najlepiej obsługiwać klientów, potrzebny Ci jest odpowiedni program do faktur.

Firma Mega-Tech tworzy oprogramowanie dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom. Programy są funkcjonalne i bardzo intuicyjne, przyjazny interfejs pozwoli Ci na opanowanie jego obsługi w 10 minut. Dają Ci możliwość równoczesnej pracy na kilku stanowiskach. Ponadto działają bardzo szybko – wyświetlenie bazy 50 tysięcy klientów trwa… niecałą sekundę! Na stronie internetowej firmy www.mega-tech.com.pl można zapoznać się z bezpłatnymi próbnymi wersjami programów.

W ofercie wśród programów do fakturowania znajdziemy dwie propozycje: Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel. Obie aplikacje sprawią, że wystawianie faktur staje się banalnie proste, nawet jeśli chodzi o firmy zwolnione z VAT. Programy są zgodne z nowymi przepisami z roku 2015. Kupując aplikację, otrzymujesz dożywotnią licencję, która zostaje przypisana do NIPu firmy.

Faktura Small Business to program, który sam dostosowujesz do swoich potrzeb – to Ty decydujesz, jak wygląda dokument. Dzięki temu szybciej odnajdziesz dane, których aktualnie potrzebujesz. Możesz dowolnie wpływać na wygląd faktury, ponieważ istnieje opcja wyboru szablonów i czcionki, oznaczania i znakowania kolorami poszczególnych danych. Aplikacja daje także możliwość wczytania własnego logo i pieczątki firmy.

Ciekawą funkcją programu jest możliwość pobierania danych kontrahentów z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Podczas wystawiania faktury wystarczy wpisać NIP oraz token weryfikujący, a aplikacja sama pobiera informacje z systemu. Funkcja ta wpływa na szybszą obsługę klienta, który jeszcze nie istnieje w naszej kartotece.

Faktura Small Business Handel posiada dodatkowe funkcje, które ułatwiają prowadzenie firmy. Jedną z nich na pewno jest zapis zakupów – w odpowiedniej kartotece wystarczy wprowadzić nowe towary. Umożliwia to pilnowanie stanów magazynowych oraz monitorowanie rozrachunków z dostawcami, a także ułatwia pracę księgowych oraz przeprowadzanie cyklicznych remanentów.

Previous LUX MED inwestuje w rozwój zaplecza onkologicznego
Next Rewolucja w zniżkach na ubezpieczenie OC

Może to Ci się spodoba

ABC inwestowania 0 Comments

Srebro kluczem do sukcesu

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że inwestycja w złoto się opłaca. Pozwala uciec od inflacji i dodatkowo nieustannie rośnie jego wartość. Okazuje się, że tak samo pracuje srebro. Do tej pory

Nieruchomości 0 Comments

Czy spłatę kredytu można zaliczyć do wydatków na cele mieszkaniowe?

Spłata kredytu walutowego, z którego sfinansowano zakup nieruchomości nie kwalifikuje się jako wydatek na cele mieszkaniowe, a więc nie może być zwolniona z opodatkowania w sytuacji sprzedaży tej nieruchomości. Tak

ABC inwestowania 6 komentarzy

Rekordowo dobry czas dla rynku nieruchomości przemysłowych. Tylko 6 proc. magazynów w Polsce jest dostępne

W 2015 roku wynajęto ponad 2,2 mln mkw. magazynów. Rekordowo wysoki popyt sprawił, że wskaźnik niewynajętej powierzchni spadł w ciągu roku z 10 proc. do nieco ponad 6 proc. Jednocześnie w szybkim tempie

1 Comment

  1. Marta5
    21 stycznia, 18:23 Reply
    Od nowego roku mamy nowe wymogi odnośnie wystawiania faktur i nie każdy program je spełnia. My używamy afaktury.pl . W pełni dostosowany i bardzo prosty w obsłudze. Niesamowita oszczędnośc czasu.

Zostaw odpowiedź