Wybieramy program do fakturowania

Wybieramy program do fakturowania

Kiedy prowadzisz własny biznes, potrzebujesz nie tylko dobrego sprzętu, fantastycznego towaru i najlepszych pracowników. Żeby umieć najlepiej obsługiwać klientów, potrzebny Ci jest odpowiedni program do faktur.

Firma Mega-Tech tworzy oprogramowanie dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom. Programy są funkcjonalne i bardzo intuicyjne, przyjazny interfejs pozwoli Ci na opanowanie jego obsługi w 10 minut. Dają Ci możliwość równoczesnej pracy na kilku stanowiskach. Ponadto działają bardzo szybko – wyświetlenie bazy 50 tysięcy klientów trwa… niecałą sekundę! Na stronie internetowej firmy www.mega-tech.com.pl można zapoznać się z bezpłatnymi próbnymi wersjami programów.

W ofercie wśród programów do fakturowania znajdziemy dwie propozycje: Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel. Obie aplikacje sprawią, że wystawianie faktur staje się banalnie proste, nawet jeśli chodzi o firmy zwolnione z VAT. Programy są zgodne z nowymi przepisami z roku 2015. Kupując aplikację, otrzymujesz dożywotnią licencję, która zostaje przypisana do NIPu firmy.

Faktura Small Business to program, który sam dostosowujesz do swoich potrzeb – to Ty decydujesz, jak wygląda dokument. Dzięki temu szybciej odnajdziesz dane, których aktualnie potrzebujesz. Możesz dowolnie wpływać na wygląd faktury, ponieważ istnieje opcja wyboru szablonów i czcionki, oznaczania i znakowania kolorami poszczególnych danych. Aplikacja daje także możliwość wczytania własnego logo i pieczątki firmy.

Ciekawą funkcją programu jest możliwość pobierania danych kontrahentów z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Podczas wystawiania faktury wystarczy wpisać NIP oraz token weryfikujący, a aplikacja sama pobiera informacje z systemu. Funkcja ta wpływa na szybszą obsługę klienta, który jeszcze nie istnieje w naszej kartotece.

Faktura Small Business Handel posiada dodatkowe funkcje, które ułatwiają prowadzenie firmy. Jedną z nich na pewno jest zapis zakupów – w odpowiedniej kartotece wystarczy wprowadzić nowe towary. Umożliwia to pilnowanie stanów magazynowych oraz monitorowanie rozrachunków z dostawcami, a także ułatwia pracę księgowych oraz przeprowadzanie cyklicznych remanentów.

Previous LUX MED inwestuje w rozwój zaplecza onkologicznego
Next Rewolucja w zniżkach na ubezpieczenie OC

Może to Ci się spodoba

ABC inwestowania 0 Comments

Inwestowanie w indeks przynosi większe zyski niż fundusze akcji

Mijają cztery lata od pojawienia się na naszej giełdzie pierwszego funduszu typu ETF. Nie można jednak powiedzieć, żeby instrument ten spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony polskich inwestorów. A

ABC inwestowania 0 Comments

Ile trwa sprzedaż akcji?

Od momentu zlecenia sprzedania posiadanych funduszy do ich realnego zbycia mija kilka dni. Co jest tego powodem? Pesymistyczne prognozy akcyjne odstraszają zainteresowanych, którzy postanawiają pozbyć się posiadanych dóbr. Zanim otrzymają

ABC inwestowania 0 Comments

Wszystko o parabankach

Obecnie okryte złą sławą, jeszcze jakiś czas temu cieszące się ogromną popularnością, parabanki to sposób na szybkie pieniądze i kredyty na poczekaniu. Jak funkcjonują instytucje bankowe? Na czym zarabiają? Wiele

1 Comment

  1. Marta5
    21 stycznia, 18:23 Reply
    Od nowego roku mamy nowe wymogi odnośnie wystawiania faktur i nie każdy program je spełnia. My używamy afaktury.pl . W pełni dostosowany i bardzo prosty w obsłudze. Niesamowita oszczędnośc czasu.

Zostaw odpowiedź