Wybieramy program do fakturowania

Wybieramy program do fakturowania

Kiedy prowadzisz własny biznes, potrzebujesz nie tylko dobrego sprzętu, fantastycznego towaru i najlepszych pracowników. Żeby umieć najlepiej obsługiwać klientów, potrzebny Ci jest odpowiedni program do faktur.

Firma Mega-Tech tworzy oprogramowanie dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom. Programy są funkcjonalne i bardzo intuicyjne, przyjazny interfejs pozwoli Ci na opanowanie jego obsługi w 10 minut. Dają Ci możliwość równoczesnej pracy na kilku stanowiskach. Ponadto działają bardzo szybko – wyświetlenie bazy 50 tysięcy klientów trwa… niecałą sekundę! Na stronie internetowej firmy www.mega-tech.com.pl można zapoznać się z bezpłatnymi próbnymi wersjami programów.

W ofercie wśród programów do fakturowania znajdziemy dwie propozycje: Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel. Obie aplikacje sprawią, że wystawianie faktur staje się banalnie proste, nawet jeśli chodzi o firmy zwolnione z VAT. Programy są zgodne z nowymi przepisami z roku 2015. Kupując aplikację, otrzymujesz dożywotnią licencję, która zostaje przypisana do NIPu firmy.

Faktura Small Business to program, który sam dostosowujesz do swoich potrzeb – to Ty decydujesz, jak wygląda dokument. Dzięki temu szybciej odnajdziesz dane, których aktualnie potrzebujesz. Możesz dowolnie wpływać na wygląd faktury, ponieważ istnieje opcja wyboru szablonów i czcionki, oznaczania i znakowania kolorami poszczególnych danych. Aplikacja daje także możliwość wczytania własnego logo i pieczątki firmy.

Ciekawą funkcją programu jest możliwość pobierania danych kontrahentów z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Podczas wystawiania faktury wystarczy wpisać NIP oraz token weryfikujący, a aplikacja sama pobiera informacje z systemu. Funkcja ta wpływa na szybszą obsługę klienta, który jeszcze nie istnieje w naszej kartotece.

Faktura Small Business Handel posiada dodatkowe funkcje, które ułatwiają prowadzenie firmy. Jedną z nich na pewno jest zapis zakupów – w odpowiedniej kartotece wystarczy wprowadzić nowe towary. Umożliwia to pilnowanie stanów magazynowych oraz monitorowanie rozrachunków z dostawcami, a także ułatwia pracę księgowych oraz przeprowadzanie cyklicznych remanentów.

Previous LUX MED inwestuje w rozwój zaplecza onkologicznego
Next Rewolucja w zniżkach na ubezpieczenie OC

Może to Ci się spodoba

ABC inwestowania 0 Comments

Wszystko o inwestowaniu w budynki przemysłowe

Na chwilę obecną Ministerstwo Gospodarki i Pracy realizuje projekt dotyczący dofinansowania inwestycji w budynki przemysłowe i ich wyposażenie. Ubieganie się o takie dofinansowanie umożliwia rzetelne przygotowanie projektu oraz określenie wartości

ABC inwestowania 0 Comments

Polski rynek nieruchomości biurowych rośnie w siłę. Napędza go rozwój sektora usług dla biznesu

Polski rynek nieruchomości biurowych rośnie najszybciej w Europie. Odnotowane w ubiegłym roku popyt i podaż nowych biur były rekordowe, podobnie jak wolumen transakcji inwestycyjnych. Motorem rozwoju biurowego rynku jest sektor nowoczesnych usług dla biznesu,

ABC inwestowania 0 Comments

Rynek mieszkaniowy bije rekordy. Najpopularniejsze są małe mieszkania

Sytuacja na rynku sprzedaży mieszkań jest bardzo korzystna dla deweloperów, którzy prześcigają się we wprowadzaniu nowych projektów do sprzedaży. W efekcie, aby wyróżnić swoją ofertę, należy wykreować bardzo charakterystyczne produkty –

1 Comment

  1. Marta5
    21 stycznia, 18:23 Reply
    Od nowego roku mamy nowe wymogi odnośnie wystawiania faktur i nie każdy program je spełnia. My używamy afaktury.pl . W pełni dostosowany i bardzo prosty w obsłudze. Niesamowita oszczędnośc czasu.

Zostaw odpowiedź