Na jakich warunkach przyznaje się kredyty z gwarancją de minimis?

Na jakich warunkach przyznaje się kredyty z gwarancją de minimis?

W ostatnim czasie kredyty i pożyczki stały się bardzo powszechne. Korzystają z nich nie tylko osoby prywatne, ale również duże firmy, międzynarodowe korporacje i poważne spółki. Pieniądze są przeznaczane na różne cele, jednak zazwyczaj te pożyczone na najważniejsze lub nieoczekiwane wydatki. Przed zawarciem umowy z bankiem warto pamiętać o konsekwencjach własnych decyzji i konieczności spłacania zadłużenia przez najbliższe kilka lub kilkanaście lat. Aby uniknąć stresu i obaw o przyszłość lepiej wybrać produkt bezpieczny, który nie stwarza ryzyka i niepotrzebnych problemów. Dla przedsiębiorców strzałem w dziesiątkę może okazać się kredyt z gwarancją de minimis. Czy jest to mądre i korzystne rozwiązanie? Dlaczego stało się tak popularne?

kredyt

Nie ulega wątpliwości, że kredyty są przeznaczone dla ludzi odpowiedzialnych, którzy ponoszą konsekwencje swoich czynów i postępują z pełną odpowiedzialnością. Dotyczy to nie tylko życia osobistego, ale również kwestii zawodowych. Z tego właśnie powodu właściciel przedsiębiorstwa powinien być podwójnie ostrożny i wyczulony na atrakcyjne oferty. Podejmując pochopne kroki może doprowadzić do bankructwa, zwolnienia pracowników, utraty dobrych kontraktów czy całkowitej kompromitacji na tle konkurencji. Na szczęście istnieją jeszcze bezpieczne i sprawdzone oferty, a jednocześnie nie wpędzają w kłopoty i zapewniają wymarzone warunki. Przykładem jest Idea Bank, który posiada kredyt dla firm (http://www.ideabank.pl/kredyt-z-gwarancja-de-minimis) z gwarancją de minimis.

To naprawdę ciekawe i godne polecenia rozwiązanie. Kredyt z gwarancją de minimis to przede wszystkim wynik współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz odniesienie do rządowego programu wspierania małych i średnich firm. Jest to obustronne zabezpieczenie w razie problemów z terminową spłatą bez dodatkowych kosztów i na warunkach lepszych od standardowych. Kredyt może zostać przeznaczony na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej, np. zakup nieruchomości, pojazdu, sprzętu oraz maszyn. Wystarczy złożyć wniosek za pośrednictwem Internetu, określić oczekiwaną kwotę oraz okres spłaty zadłużenia. W krótkim czasie zadzwoni konsultant z informacjami oraz umówi na spotkanie w najbliższej placówce banku. Co ważne, oprocentowanie może wynieść już 6,99% nawet bez wkładu własnego i dużego doświadczenia biznesowego.

Reasumując, kredyt dla firm z gwarancją de minimis to rozwiązanie polecane nie tylko przez przedsiębiorców, ale również ekspertów do spraw ekonomii i finansów. Jest idealny dla działalności, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i poszukują wiarygodnych źródeł finansowania. Wszystkie procedury odbywają się szybko i bez zbędnych formalności, a systematyczna spłata nie stanowi żadnego problemu.

Previous Jak początkujący powinni inwestować na giełdzie?
Next Nowa marka e-papierosów na rynku

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wyniki wyborów we Francji zwiększają szanse na reformę UE

Wyniki wyborów prezydenckich we Francji wpisują się w obecny trend europejskiego przebudzenia – ocenia Marek Prawda, dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie. Wygrana Emmanuela Macrona jest potwierdzeniem zahamowania w Unii Europejskiej ruchów populistycznych.

Wiadomości 0 Comments

Zapowiadane zmiany w OFE mogą ograniczyć poziom długu publicznego i poprawić kondycję sektora finansów publicznych

Przekazanie funduszy z OFE do III filara i Funduszu Rezerwy Demograficznej – nowa koncepcja Ministerstwa Rozwoju – oznacza likwidację II filara w obecnej formie. Na zmianie mogą zyskać IKE i IKZE, na których jak

Wiadomości 0 Comments

Nowa inwestycja w wielkopolskim Robakowie

Kilkadziesiąt osób znalazło pracę w nowej fabryce dań gotowych sushi, jaka powstała w podpoznańskim Robakowie. Warta 7 mln zł inwestycja Sushi Factory rozpoczęła się na początku 2015 r. Obecnie to

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź