Czy hale namiotowe przejmą rynek eventowy?

Czy hale namiotowe przejmą rynek eventowy?

W obecnych czasach, w których nierentowne budynki stacjonarne odchodzą powoli do lamusa, nowoczesne firmy, wychodzące naprzeciw wymaganiom klientów, prześcigają się w pomysłach na udostępnianie przestrzeni do organizacji różnego rodzaju eventów, imprez czy konferencji. Jednym z takich rozwiązań jest postawienie hali namiotowej. Czym są hale namiotowe? Jak czytamy na stronie firmy REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o., są one uniwersalnymi konstrukcjami, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przykrycia dużej powierzchni, z jednoczesnym zachowaniem wysokiej estetyki. Hale takie można projektować, kupować i wynajmować o każdej porze roku, gdyż są one odporne na wszelkiego rodzaju warunki pogodowe. Dlaczego hale namiotowe?

  • Są tańsze od klasycznych budynków, wynajmowanych pod organizację wszelkich przedsięwzięć. Realizacja ich zamówień, od stworzenia projektu, do postawienia hali we właściwym miejscu, jest szybka i bezproblemowa.
  • Hale namiotowe są uniwersalne i wszechstronne. Mogą posłużyć zarówno jako hale imprezowe czy magazynowe, ale też przemysłowe, produkcyjne, konferencyjne itd. Świetnie sprawdzają się do imprez plenerowych, wesel, spektakli i przedstawień. Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o ich zastosowanie.
  • Są szybkie w montażu i demontażu. Jest to możliwe dzięki prostej konstrukcji i zastosowaniu nowoczesnych, łatwych w obsłudze materiałów budowlanych.
  • Możliwa jest sprzedaż całoroczna, ale też długoterminowa lub krótkoterminowa forma wynajmu. Nie trzeba wiązać się długą umową, gdy chce się zorganizować np. 4 dniowy festiwal.
  • Nowoczesne metody budowania hal namiotowych zapewniają pełna ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Nie straszny jest im wiatr, śnieg, deszcz, mrozy i upały.
  • Są innowacyjne i nowoczesne. Robią świetne wrażenie wizualne, a do tego są efektywne. Nie istnieje obecnie bardziej wszechstronna możliwość organizacji dużych przedsięwzięć, niż pod halą namiotową!

hale imprezowe

Znamy już zalety hal namiotowych, więc pora przyjrzeć się konkretnym przykładom, które oferuje firma REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o. Jak się okazuje, ich możliwości użytkowe są ogromne; mogą spełniać funkcję m.in. magazynów, obiektów o charakterze rozrywkowo-sportowym, obiektów handlowych, a nawet wojskowych!

  1. Namioty imprezowe

Świetnym wykorzystaniem hal namiotowych, sprawdzonym już m.in. na takich przedsięwzięciach jak przystanek Woodstock czy Heineken Opener Festiwal, jest użycie ich jako namiotów imprezowych i hal koncertowych. Można w ciekawy sposób zaaranżować ich powierzchnię, by z jednej strony wyglądała nowocześnie i imprezowo, a z drugiej – by stwarzała komfortowe warunki publiczności i artystom na scenie.

Namioty imprezowe łączą w sobie elegancję, bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki materiałom stosowanym do poszycia obiektów, można w dowolny sposób modulować dźwięk i światła, dając publiczności świetne warunki wizualne i akustyczne. Dodatkowo, namioty imprezowe są świetną ochroną przed warunkami atmosferycznymi.

  1. Hale kuliste

Hale namiotowe mogą mieć niestandardowe kolory, rozmiary, ale też kształty. Hale kuliste to przestronne namioty sferyczne, które wyróżniają się designerskim wyglądem – mają okrągły kształt i stworzone są innowacyjnego metalowego szkieletu, który pozwala na ciekawą i niepowtarzalną aranżację powierzchni. Sposób, w jaki są stawiane, pozwala na doskonałe zagospodarowanie wnętrza, w tym umieszczenie najnowszych technologii nagłaśniania i oświetlania pomieszczeń. Konstrukcja oparta jest na geometrii sfery, więc jest wyjątkowo stabilna i odporna na warunki atmosferyczne.

Hale kuliste mogą służyć jako przestrzeń do zorganizowania eventów, restauracji, kawiarni, pawilonów handlowych czy wesel i konferencji. Łączą w sobie nowoczesny designerski wygląd i użyteczność.

  1. Hale targowe

Hale targowe służą do obsługi m.in. targów, biur tymczasowych oraz centr konferencyjnych i prasowych. Istnieje ogromny wybór jeśli chodzi o wyposażenie dodatkowe, więc możliwości aranżacji wnętrza są właściwie nieograniczone, co pozwala na dostosowanie go do potrzeb klienta oraz charakteru organizowanego eventu, np. targu, wystawy czy konferencji.

Konstrukcja hali targowej pozwala na montaż odpowiedniego naświetlenia i nagłośnienia. Można także zainstalować ogrzewanie lub klimatyzację, a montaż całej hali jest szybki i bezproblemowy. Halę targową można postawić wszędzie, jeśli tylko podłoże jest względnie płaskie i równe.

Nie zastanawiaj się – wybierz nowoczesność

Firmy, takie jak  REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o., oferują wynajem i sprzedaż nowoczesnych hal namiotowych o różnym przeznaczeniu i wielkości. Współprace te mogą być zarówno okazjonalne, jak i sezonowe, lub nawet stałe. Montaż i demontaż jest szybki, a ceny nie są wygórowane. Przy planowaniu dużego przedsięwzięcia, naprawdę warto przemyśleć wykorzystanie tej metody tworzenia przestrzeni użytkowej. To świetne rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy potrzebują korzystnej i wszechstronnej oferty. Jeśli zależy Ci na sukcesie organizowanego eventu – nie możesz wybrać lepiej, niż stawiając halę namiotowa.

Previous Rośnie liczba mieszkań przeznaczanych na krótkoterminowy wynajem
Next Zamachy w Brukseli nie wpłyną w dłuższym terminie na rynki finansowe

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Prawie 4 mln Polaków spędzi w tym roku urlop za granicą

Trzy czwarte Polaków planuje spędzić tegoroczny urlop w kraju, a prawie 4 mln wybierze się za granicę. Najpopularniejsze są europejskie kierunki, uważane za bezpieczne i wolne od zagrożenia terrorystycznego. Polakom wyjeżdżającym za

Wiadomości 0 Comments

Najnowsza ocena agencji Fitch nie powinna zmienić ratingu Polski

Dobra sytuacja gospodarcza sprawia, że rating Polski nie powinien zostać w najbliższym czasie obniżony – przekonuje Krzysztof Opolski z Uniwersytetu Warszawskiego. Dużo będzie jednak zależeć od realizacji programu gospodarczego i ewentualnego wzrostu deficytu finansów

Wiadomości 0 Comments

Krakowska spółka technologiczna otrzyma 20 mln zł wsparcia od inwestorów

Spółka Elmodis z Krakowa, start-up, który opracował innowacyjny system zbierania danych o pracy maszyn przemysłowych oraz analizowania ich w chmurze, pozyskał 20 milionową inwestycję od trzech funduszy: amerykańskiego Intel Capital, holenderskiego SET Ventures i polskiego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź