Warto inwestować w fundusze zagraniczne?
Znacznym zainteresowaniem w kraju cieszą się majątki spółek zagranicznych. Ich działanie poza granicami naszego kraju nie określa ich małej efektywności.
Ponad 45% działań polskich to akcje inne niż polskie, które zarobkują w różnorodnych lokalizacjach świata. Z sytuacją tą mamy do czynienia od kilku lat, w ubiegłych latach fundusze zagraniczne nie były określane zaufaniem przez polskich inwestorów.
Najczęściej międzynarodowy dobytek posiadają liderzy ogólnoświatowych korporacji, którym tak szeroki obszar działania gwarantuje zyski. Jaki ma to wpływ na polskie akcje? Dzięki funduszom zagranicznym rynek polski posiada konkurencyjną i różnorodną ofertę, co interesuje przyszłych klientów mających spory kapitał majątkowy.
Nowym działaczom poleca się współprace z fachowcami rynków Inwestycji. Oni maja wiedze na temat tego jak działają tego typu procesy i promują aktywność bez kosztów finansowych.
Rankingi ilustrują jednak, iż fundusze polskie przynoszą podobne zarobki do tych międzynarodowych. Czynnikiem determinujący w ich wyborze wydają się być indywidualne predyspozycje podmiotu chcącego zainwestować w tego typu usługi rynku majątkowego.
Ewelina Uroda
www.gazetafinansowa.net
Może to Ci się spodoba
Wybieramy program do fakturowania
Kiedy prowadzisz własny biznes, potrzebujesz nie tylko dobrego sprzętu, fantastycznego towaru i najlepszych pracowników. Żeby umieć najlepiej obsługiwać klientów, potrzebny Ci jest odpowiedni program do faktur. Firma Mega-Tech tworzy oprogramowanie
Kto ma prawo do ulg inwestycyjnych?
W 2006 roku wdrożono zmiany i od tamtego czasu funkcjonuje w kraju ulga inwestycyjna. Skierowana jest do osób, które zastosowały innowacyjne rozwiązania technologiczne, montowały udogodnienia techniczne i inne przydatne opcje}.
Ceny złota nadal wysokie
Kilka lat temu złotu brakowało 13%, aby osiągnąć cenę 2000 dolarów za jedną uncję. Według ekspertów rosnące notowanie tego kruszcu są spowodowane: pogłębiającym się kryzysem zadłużeniowym, bliskość bankructwa niektórych gospodarek
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!