Trendy jesień zima 2021/2022 – Modne kolory i tkaniny

Trendy jesień zima 2021/2022 – Modne kolory i tkaniny

Chcesz zobaczyć najnowsze kolory i tkaniny – trendy jesień-zima 202021/2022trendy jesień-2022? W tym sezonie niezwykle popularne są kolory i tkaniny, które uspokajają i łączą się z naturą. Takie właśnie są jesienno-zimowe trendy kolorystyczne 2021-2022 Instytutu Pantone. To odcienie, które inspirują do kreatywności, odważnych rozwiązań i uniwersalności. Jest też glamour i blichtr. Zestawiliśmy kolory Pantone, które będą modne tej jesieni i zimy.

Purpurowy / fioletowy

Szlachetny fiolet to jeden z najpopularniejszych kolorów tego sezonu. Jest to głęboki, nasycony odcień przypominający kolor śliwkowy. Ten modny odcień jest bardziej niebiesko-żółty niż tradycyjny fiolet, który jest w równych częściach czerwony i niebieski. Ta zaskakująca tonacja jest pełna tajemniczości i fascynacji. Kolor ten może być stosowany zarówno na dużych powierzchniach, jak i w drobnych dodatkach. Doskonale prezentuje się w połączeniu z łagodniejszymi barwami z tej palety kolorystycznej.

Głęboka zieleń

Głęboka i żywa zieleń z nutą błękitu, to kolor, który kochamy. Jest źródłem bezpieczeństwa i pewności siebie. Pomimo swojej intensywności, emanuje spokojem i ciszą. Ciemnozielony kolor łączy nas również z otoczeniem i światem przyrody. Kolor ten tworzy spokojne i pogodne otoczenie oraz dodaje elegancji i stylu. Jest to świetny kolor do dekoracji wspólnych przestrzeni, takich jak salon czy jadalnia.

Zobacz także: Jak za pomocą koła barw znaleźć swoje osobiste kolory

Niebieski klasyczny

Trendy Pantone jesień-zima 2021/2022: Klasyczny, uniwersalny i elegancki odcień Niebieskiego, który dobrze sprawdza się zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wystroju. Może być stosowany zarówno w meblach kuchennych, jak i tapicerowanych pomieszczeniach mieszkalnych. Wygląda wyrafinowanie i szykownie w połączeniu z bielą, szarością i beżem. Dobrze komponuje się również z żywymi kolorami, takimi jak żółty i pomarańczowy.

Blady róż

Blady róż to delikatny, pastelowy kolor, który daje poczucie spokoju, delikatności i miękkości. Jest świetnym odcieniem do sypialni dziecięcych, ale sprawdzi się również w sypialniach rodziców. Współgra z błękitami, pastelowymi zieleniami i szarościami. Dobrze komponuje się z bielą w pomieszczeniach w stylu skandynawskim. Jest to jasny kolor, który dobrze komponuje się z małymi przestrzeniami i pomaga je optycznie powiększyć.

Czerwony ceglasty

Czerwony ceglasty to kolejny popularny kolor na jesień i zimę. Jest to kolor zmysłowy, emanujący optymizmem i energią. Czerwienie są ciepłymi kolorami, ale należy zachować ostrożność, gdyż mogą wywoływać niepokój i agresję. Najlepiej używać go w jasnych i przestronnych pomieszczeniach lub jako kolor akcentujący.

Previous Co to są zabiegi bankietowe? Na czym polegają?
Next Jak inwestować przez Internet? Rozpocznij swoją giełdową przygodę

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Trwają prace nad propozycjami pomocy dla kredytobiorców walutowych

Zwrot określonej części spreadów walutowych z przeszłości, możliwość oddania mieszkania w zamian za umorzenie kredytu oraz przewalutowanie – to obszary, które należy wziąć pod uwagę, próbując rozwiązań problemy spłacających kredyt w walutach obcych –

Wiadomości 0 Comments

Polacy mają stereotypowe podejście do przywództwa

Wykształcony mężczyzna w wieku 38 lat, mający rodzinę i charakteryzujący się autorytetem i charyzmą – tak wizerunek polskiego lidera opisują Polacy badani przez SW Research na zlecenie Center for Leadership. Eksperci zauważają, że to

Wiadomości

Jak korzystać z rządowego wsparcia eksportu?

Mimo rosyjskiego embarga w 2014 roku wartość polskiego eksportu żywności zwiększyła się o 4,5 proc. do 21,3 mld euro w porównaniu do roku poprzedniego. Co więcej: według prognoz w najbliższych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź