Uzyskaj najwyższe odszkodowanie za wypadek pracy UK!

Uzyskaj najwyższe odszkodowanie za wypadek pracy UK!

Jak uzyskać odszkodowanie za wypadek w pracy UK? Jaką sumę dokładnie możesz otrzymać po wypadku? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania!

Masz prawo ubiegać się o odszkodowanie za wypadek w Wielkiej Brytanii, jeśli miałeś wypadek w miejscu pracy. W związku z tym, w niniejszym artykule dowiesz się, jak wygląda proces ubiegania się o wypłatę środków za każdy wypadek, który wystąpił podczas pracy. Odzyskaj pieniądze za uszczerbek na zdrowiu oraz inne obrażenia, które poniosłeś!

Odszkodowanie za wypadek w pracy UK – co należy zrobić po wypadku?

Na początku należy mieć na uwadze, że procedura uzyskania odszkodowania za wypadek podczas pracy obejmuje kilka niezbędnych kroków. Aby zminimalizować ryzyko porażki w tej kwestii, warto skorzystać z pomocy prawnika, który posiada solidne doświadczenie w tej dziedzinie. Chcąc uzyskać fachową pomoc, możesz zgłosić sprawę Polskiej Kancelarii Odszkodowań, kontaktując się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej https://polskakancelariaodszkodowan.co.uk/wypadek-w-pracy-anglia/ , mailowo bądź telefonicznie. Czeka na ciebie zespół specjalistów, którzy od wielu lat pomagają w uzyskaniu odszkodowań i którzy z chęcią udzielą ci darmowej porady niezależnie od tego, z jakim zapytaniem zadzwonisz.

Musisz wiedzieć, że aby otrzymać odszkodowanie za wypadek w miejscu pracy w Wielkiej Brytanii, musisz udowodnić kilka faktów. Mianowicie, że za zdarzenie odpowiedzialny jest twój pracodawca, że podczas wypadku doznałeś uszczerbku na zdrowiu oraz że elementy, które zostały zgłoszone we wniosku roszczeniowym, powstały w wyniku wypadku. Następnie musisz wykonać kilka czynności, pomagających w udowodnieniu całego zdarzenia, do których zaliczają się:

  1. Zgłoszenie zdarzenia swojemu przełożonemu,
  2. Potwierdzenie odnotowania zdarzenia w książce wypadków,
  3. Zebranie danych pd świadków obecnych podczas wypadku,
  4. Wizyta w szpitalu lub u lekarza pierwszego kontaktu,
  5. Zebranie dowodów w postaci zdjęć miejsca wypadku wraz z innymi istotnymi elementami.

Kiedy mogę ubiegać się o odszkodowanie?

Wiesz już, że odszkodowania za wypadek możesz domagać się pod warunkiem, że został on spodowany z winy pracodawcy. Jeżeli chodzi o czas, w którym możesz ubiegać się o odszkodowanie, są to aż 3 lata od dnia, w którym zdarzył się twój wypadek. Ponieważ jego skutki mogły mieć wiele konsekwencji, zdecydowanie powinieneś indywidualnie omówić całą sytuację z prawnikiem, gdyż mają one znaczenie podczas wypłaty odszkodowania. Pomoże ci on również ustalić, czy możesz się o nie ubiegać. Nie rezygnuj z tej opcji nawet wtedy, gdy wydaje ci się, że nie masz na to szans – może okazać się bowiem, że wypadek tylko po części jest twoją winą.

Jednocześnie, nawet jeśli minęły 3 lata od wypadku, możesz porozmawiać o nim z prawnikiem i wciąż starać się o uzyskanie odszkodowania. Jest to możliwe, gdy z powodu urazu doznanego podczas minionego zdarzenia, wciąż odczuwasz jego bolesne skutki. Może okazać się bowiem, że w związku z tym, cała sprawa nie uległa przedawnieniu.

Ile mogę uzyskać z tytułu wypadku przy pracy?

Orientacyjną wysokość odszkodowania możesz uzyskać na stronie https://polskakancelariaodszkodowan.co.uk/wypadek-w-pracy-anglia/, korzystając z dostępnego kalkulatora, który pomoże ci obliczyć prawdopodobną kwotę. Możesz także skorzystać z usługi darmowej porady specjalisty, któremu nakreślisz swoją obecną sytuację.

Pamiętaj, że początkowo możliwe jest ustalenie wyłącznie orientacyjnej kwoty odszkodowania lub nawet tylko jego przedziału. Wysokość odszkodowania jest również często określana przez prawnika na podstawie wcześniejszych orzeczeń wydanych przes sąd w podobnych sprawach. Z uwagi na fakt, że zaraz po wypadku nie wiadomo, ile dokładnie czasu poszkodowany będzie odczuwać bóle pourazowe, wstępne wyliczenia mogą się czasami znacząco różnić od kwoty odszkodowania, które ostatecznie zostanie przyznane danej osobie.

Warto jednak uzbroić się w zarówno w cierpliwość, jak i kompetentnego prawnika, aby mieć możliwość uzyskania odszkodowania za wypadek w pracy za granicą.

 

Previous The New Procurement: Nowa era zakupów - PROCON/POLZAK 2021
Next Co to są zabiegi bankietowe? Na czym polegają?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Branża winiarska stawia na ekologiczną produkcję

Koneserzy win kierują się przy wyborze trunku nie tylko szczepem winogron i krajem pochodzenia. Coraz częściej zwracają uwagę na sam proces produkcji – podkreśla właściciel firmy Bodegas Torres. Dlatego firma stawia na

Komentarze rynkowe 0 Comments

„Zielony” umacnia się na całej linii

Euro (EUR) spadło z poziomu 1.2569 do niskiego poziomu 1.2319 w stosunku do dolara amerykańskiego (USD). Wspólna waluta straciła na wartości po tym jak Janet Yellen oświadczyła, że stopy procentowe

Wiadomości 0 Comments

Zmiana prawa ukróciła wyłudzenia VAT w handlu smartfonami i tabletami

Odwrócony VAT sprawdził się w walce z procederem wyłudzeń podatku na smartfonach, tabletach czy konsolach. Budżet mógł zyskać na tym w ciągu roku ok. 500 mln zł – szacują eksperci ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź