RON stabilny po decyzji S&P
W trakcie dzisiejszej sesji obserwowaliśmy próby umocnienia rumuńskiego leja (RON), po tym jak S&P, jako ostatnia z „dużych agencji” nadała rating inwestycyjny Rumunii. S&P podniosła ocenę kraju z BB+/B na BBB-/A3. Równocześnie reakcja rynku okazała się ograniczona, gdyż taki ruch ze strony agencji był powszechnie oczekiwany. Z technicznego punktu widzenia obserwujemy konsolidację blisko zakresu 4,4251 EUR/RON, czyli w pobliżu 7-miesięcznych minimów na parze.
Konrad Ryczko
DM BOŚ
Może to Ci się spodoba
BPH: raport futures
Mało gołębia wymowa marcowej decyzji amerykańskiej Rezerwy Federalnej jedynie przejściowo onieśmieliła kupujących na Książęcej. Kwotowania FW20H14 wystartowały z poziomu 2 347 pkt, tracąc 13 pkt względem środowego zamknięcia ale już
BPH: raport rynek akcji
Sesja Przed rozpoczęciem wtorkowej sesji rynek poznał zgodną z konsensusem rynkowym kwietniową inflację producentów w Niemczech. Był to jedyny ważniejszy odczyt z gospodarek europejskich, który mógł wpłynąć na kierunek notowań
BPH: raport rynek akcji
Sesja Relatywnie umiarkowane piątkowe wzrosty na nowojorskiej giełdzie zostały całkowicie przyćmione przez informację o rezygnacji z kandydowania na szefa FED-u postrzeganego jako „jastrzębia” Lawrence’a Summers’a. Efektem tego było wyjątkowo „gołębie”

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!