Egzotyczne wakacje w zimie? Dlaczego warto zabrać ze sobą kartę kredytową?

Egzotyczne wakacje w zimie? Dlaczego warto zabrać ze sobą kartę kredytową?

Któż z nas nie marzy o egzotycznych wakacjach w środku zimy? Gorące słońce, biały piasek  i bujna, zachwycająca roślinność są spełnieniem marzeń niejednego Polaka.

Jeśli należysz do szczęściarzy, którzy mogą pozwolić sobie na spędzenie kilkunastu dni urlopu w raju na ziemi, dowiedz się w jaki sposób zaplanować swój wypoczynek i jak się do niego przygotować, aby uniknąć przykrych niespodzianek i niepotrzebnego stresu:

  • Zastanów się w jaki sposób kupić bilety. Do wyboru masz dwie możliwości – rezerwację i zakup biletów odpowiednio wcześniej lub oczekiwanie na wyjątkowo atrakcyjne warunki last minute i co za tym idzie zakup biletu w ostatniej chwili. Obie opcje mają istotne plusy i minusy. Podejmując decyzję, kieruj się przede wszystkim własnymi preferencjami i potrzebami (np. możliwością przesunięcia terminu urlopu o kilka dni, co może być szczególnie istotne w opcji last-minute).
  • Szukaj oszczędności. Przypomnij sobie czy nie jesteś czasem uczestnikiem programów partnerskich, które pozwolą Ci na tańszy zakup biletów, rezerwację hotelu czy zakupy w ulubionych sklepach. Takie programy bardzo często oferowane są przez banki. Aby przystąpić do takiego programu, wystarczy jedynie być posiadaczem karty kredytowej (lub inny produkt finansowy – w zależności od szczegółów oferty banku. Czy wiesz, że karta kredytowa Wizz Air Master Card Raiffeisen Polbank umożliwi Ci wzięcie udziału w wyjątkowo atrakcyjnym programie partnerskim dla prawdziwych podróżników? Na start otrzymujesz bezpłatne członkostwo w WIZZ Discount Club, dzięki któremu zyskujesz 45 zł zniżki na bilety lotnicze o wartości powyżej 99 zł, a za każde wydane Kartą 5 zł, dostajesz punkty! Udział w programie pozwoli Ci na zakup tańszych biletów, wykupienie dodatkowych usług, oferowanych przez Wizz Air (oprócz wypożyczenia samochodu), czy uregulowanie opłaty za dodatkowy bagaż. Kto wie, być może dzięki innym elementom programu partnerskiego uda Ci się zarezerwować hotel w wyjątkowo korzystnej cenie?
  • Praktyczna karta kredytowa będzie niemal nieodzownym elementem wakacyjnego wyjazdu. Dlaczego? Wiele wypożyczalni honoruje jedynie karty kredytowe (nie debetowe). Korzystając z karty kredytowej szybko i na korzystnych warunkach wypożyczysz samochód, motocykl czy skuter. Biorąc pod uwagę międzynarodowe standardy, taki sposób płatności sprawi, że będziesz dla wypożyczalni pewnym, godnym zaufania klientem.
  • Przebywając w egzotycznym kraju, karta kredytowa da Ci również poczucie finansowego bezpieczeństwa. Korzystając z elektronicznej płatności nie narażasz się na ryzyko utraty gotówki, pomyłki w obliczeniach czy wyjątkowo niekorzystnego przelicznika walutowego. Dzięki karcie kredytowej zapłacisz za swoje zakupy sprawnie i wygodnie.
  • Co bardzo ważne – na spłatę zobowiązań bez odsetek będziesz mieć nawet 56 dni! Ponad to spłatę kwoty zadłużenia możesz rozłożyć na wygodne raty, bez konieczności jednorazowego zwrotu całości. Taka alternatywa z pewnością będzie znacznie korzystniejsza dla Twojego domowego budżetu, a finansowe skutki wakacyjnych szaleństw okażą się mniej dotkliwe.

 

 

 

Previous Zalety i wady zagranicznych funduszy inwestycyjnych
Next Czym są fundusze inwestycyjne?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tylko jedna piąta upraw w Polsce jest ubezpieczona od zjawisk losowych

Według ustaleń komisji z początku sierpnia w tym roku na skutek niekorzystnych zjawisk atmosferycznych 31,5 tys. gospodarstw rolnych poniosło straty, które w sumie są szacowane na ponad 1 mld zł. Do tego trzeba

Wiadomości 0 Comments

Nowa inwestycja w wielkopolskim Robakowie

Kilkadziesiąt osób znalazło pracę w nowej fabryce dań gotowych sushi, jaka powstała w podpoznańskim Robakowie. Warta 7 mln zł inwestycja Sushi Factory rozpoczęła się na początku 2015 r. Obecnie to

Wiadomości 0 Comments

IKEA rośnie w Warszawie

IKEA zapowiada ekspansję na polskim rynku. W 2018 roku otworzy trzeci sklep w Warszawie. Nowa placówka to tylko część strategii dla stolicy. Firma zapowiada rozwój kanału e-commerce, zwiększając zasięg sklepu internetowego. Jeszcze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź