Pszenica blisko linii trendu spadkowego
Poniedziałkowa sesja nie przyniosła wielkich zmian na rynku złota. Cena zniżkowało o 8$ względem piątkowego zamknięcia. W szerokiej perspektywie trend pozostaje spadkowy. Od 1 października 2012 r. cena porusza się w kanale spadkowym, a opór wynikający z linii trendu spadkowego zlokalizowany jest na poziomie 1639$. W średnim terminie spodziewamy się kontynuacji ruchu spadkowego. Srebro – podobnie jak złoto – w poniedziałek minimalnie zniżkowało. Cena utrzymuje się poniżej oporu tenkan sen (27,73$) oraz kinjun sen (27,99$) co wskazuje na silny trend spadkowy. W krótkim i średnim terminie spodziewamy się kontynuacji trendu spadkowego na rynku srebra.
Ropa w dniu wczorajszym wzrosła po raz pierwszy od pięciu sesji. Tak jak informowaliśmy w raportach z ubiegłego tygodnia, cena znajduje się na wykresie dziennym w obszarze chmury Ichimoku co wskazuje na niepewność wśród inwestorów. Dobrym pomysłem może być wstrzymanie się od transakcji do momentu wyklarowania się sytuacji technicznej. Miedź w dniu dzisiejszym testuje opór tenkan sen na poziomie 338,12$, co może być okazją do zajęcia krótkiej pozycji. Trend jest silny spadkowy. Spodziewamy się jego kontynuacji w krótkim terminie. Najbliższe wsparcie znajduje się na poziomie 330$.
Pszenica w dniu wczorajszym przebiła opór wynikający z linii tenkan sen oraz kinjun sen, co zwiększa prawdopodobieństwo krótkoterminowego wzrostu do linii trendu spadkowego, która zlokalizowana jest na poziomie 728,30$. Kukurydza od sześciu sesji znajduje się w okolicach minimum obecnego trendu spadkowe tj. 625$.
Oziemczuk Kamil
Może to Ci się spodoba
Podaż silna na rynkach towarowych – raport surowcowy
Wczoraj na rynkach towarowych dominował kolor czerwony. Indeks CRB zanotował spadek o 0,29% do poziomu 307,08 pkt. Na plusie zakończyły sesję nieliczne surowce i towary: gaz ziemny, ryż, kawa i
USA i Arabia Saudyjska utrzymują poziomy produkcji ropy naftowej – raport surowcowy
Wczoraj wartość indeksu CRB była stabilna – ten surowcowy agregat zanotował wzrost o symboliczne 0,02% do poziomu 253,08 pkt. Ponownie mocno spadły ceny surowców energetycznych, jednak notowania wielu metali oraz
Podniesione prognozy zapasów zbóż w USA – raport surowcowy
Piątkowa sesja dopełniła tydzień przecen na rynkach towarowych. Notowania indeksu CRB po raz kolejny spadły – tym razem o 0,88% do poziomu 297,07 pkt. Obecnie wartość indeksu jest najniższa od
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!