Wybieramy najlepszy fotel fryzjerski

Wybieramy najlepszy fotel fryzjerski

Salony fryzjerskie odwiedzane są codzienne przez wielu klientów. Przychodzą oni podciąć włosy, wyczesać je, wymodelować. Osoba, która zdecydowała się na wykonywanie zawodu fryzjera powinna pamiętać nie tylko o oferowaniu usług na najwyższym poziomie, ale również o własnym komforcie pracy i zdrowiu. Dlatego tak ważne jest, aby postawić na odpowiedni fotel fryzjerski. W sprzedaży znajduje się obecnie wiele rozmaitych modeli znacznie różniących się między sobą. Zobaczmy w związku z tym, co brać pod uwagę, jeśli chcemy kupić naprawdę dobry fotel fryzjerski: taki, który będzie wygodny zarówno dla klienta, jak i fryzjera.

Jaka pompa?

Mówiąc o zakupie fotela fryzjerskiego, należy przede wszystkim wspomnieć o tym, że dostępne dzisiaj modele wyposażone są albo w pompę gazową, albo hydrauliczną. Jest to jeden z tych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupu. Jeśli zależy nam na fotelu stosunkowo tanim, postawić trzeba na ten z pompą gazową. Trzeba jednak pamiętać, że taki fotel nie zapewni komfortu na tak wysokim poziomie, jak ten, który ma pompę hydrauliczną. W przypadku fotela z pompą gazową podwyższenie bądź obniżenie możliwe jest dopiero wówczas, gdy klient z fotela zejdzie. A to jest naprawdę mało wygodne. Warto również dodać, że fotele wyposażone w pompę gazową charakteryzują się mniejszą żywotnością. Są w związku z tym tańsze, ale trzeba je wymieniać zdecydowanie częściej, co w ostatecznym rozrachunku niekoniecznie musi się opłacać.

Walory estetyczne

Konkurencja na rynku usług fryzjerskich jest obecnie ogromna. Aby pozyskać i utrzymać klientów, trzeba się naprawdę postarać. Dzisiaj klienci zwracają uwagę nie tylko na jakość usług, ale również na wystrój salonu. Dlatego wybierając fotel fryzjerski, koniecznie trzeba postawić na taki, który jest po prostu estetyczny. Dzisiaj fotele fryzjerskie to wielość kolorów, odcieni i kształtów. Nie ma najmniejszego problemu z wybraniem fotela idealnie wpisującego się w stylistykę salonu.

Podłokietniki

Dobry, wygodny dla klienta fotel fryzjerski ma zamontowane podłokietniki. Ich obecność sprawia, że klient może przyjąć dużo bardziej wygodną pozycję niż wówczas, gdy tych podłokietników brakuje. Zapewniają one stabilną podporę ramionom, chronią również przed dolegliwościami bólowymi szyi. Dzięki nim wizyta u fryzjera nie kończy się bolesnym napięciem mięśni, z którym trudno sobie poradzić.

Waga

Jeśli w salonie często musimy fotel przestawiać, dobrze jest postawić na taki, którzy nie waży zbyt wiele. Dzięki temu będziemy mogli taki fotel bez problemu przemieszczać w zależności od potrzeb. Na szczęście obecnie znalezienie takiego modelu nie stanowi najmniejszego problemu. Co więcej, wiele foteli fryzjerskich wyposażonych jest w kółka, co jeszcze bardziej ułatwia sprawę.

Fotel fryzjerski to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego salonu. Jeśli Twoim celem jest zakup produktu z górnej półki, jeśli chodzi o jakość, powinien zainteresować Cię fotel fryzjerski Ayala. To produkt, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych fryzjerów i wymagających klientów.

Więcej o wyborze fotela fryzjerskiego na stronie pasjafryzjerstwa.pl.

Previous Dostępne w Polsce nasiona marihuany
Next Mieszkanie pod wynajem – gdzie zainwestować we Wrocławiu?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Ubezpieczyciele proponują specjalne polisy

Z badań IMAS przeprowadzonych dla Towarzystwa Ubezpieczeń Europa wynika, że blisko co piąty Polak obawia się ataku terrorystycznego lub zamachu podczas podróży za granicę. Jeśli do takiego zdarzenia dojdzie, przydatne mogą

Wiadomości 0 Comments

Walka o pracowników się zaostrza

Coraz więcej branż zmaga się z niedoborem pracowników. Problem z rekrutacją może negatywnie wpływać na funkcjonowanie firmy i znacznie podnosić koszty pozyskania pracowników. Dlatego coraz więcej firm stawia na budowanie wizerunku dobrego pracodawcy,

Wiadomości 0 Comments

W okresie świątecznym marnujemy 2-3 razy więcej jedzenia. Na śmietnik wyrzucamy nawet kilkaset złotych

Statystyczny Polak wyrzuca do kosza ok. 4 kg jedzenie miesięcznie. Przeciętna czteroosobowa rodzina traci na tym w miesiącu średnio 200 zł. W okresie świąt Bożego Narodzenia, kiedy kupujemy więcej jedzenia, te

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź