Wybieramy najlepszy fotel fryzjerski

Wybieramy najlepszy fotel fryzjerski

Salony fryzjerskie odwiedzane są codzienne przez wielu klientów. Przychodzą oni podciąć włosy, wyczesać je, wymodelować. Osoba, która zdecydowała się na wykonywanie zawodu fryzjera powinna pamiętać nie tylko o oferowaniu usług na najwyższym poziomie, ale również o własnym komforcie pracy i zdrowiu. Dlatego tak ważne jest, aby postawić na odpowiedni fotel fryzjerski. W sprzedaży znajduje się obecnie wiele rozmaitych modeli znacznie różniących się między sobą. Zobaczmy w związku z tym, co brać pod uwagę, jeśli chcemy kupić naprawdę dobry fotel fryzjerski: taki, który będzie wygodny zarówno dla klienta, jak i fryzjera.

Jaka pompa?

Mówiąc o zakupie fotela fryzjerskiego, należy przede wszystkim wspomnieć o tym, że dostępne dzisiaj modele wyposażone są albo w pompę gazową, albo hydrauliczną. Jest to jeden z tych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupu. Jeśli zależy nam na fotelu stosunkowo tanim, postawić trzeba na ten z pompą gazową. Trzeba jednak pamiętać, że taki fotel nie zapewni komfortu na tak wysokim poziomie, jak ten, który ma pompę hydrauliczną. W przypadku fotela z pompą gazową podwyższenie bądź obniżenie możliwe jest dopiero wówczas, gdy klient z fotela zejdzie. A to jest naprawdę mało wygodne. Warto również dodać, że fotele wyposażone w pompę gazową charakteryzują się mniejszą żywotnością. Są w związku z tym tańsze, ale trzeba je wymieniać zdecydowanie częściej, co w ostatecznym rozrachunku niekoniecznie musi się opłacać.

Walory estetyczne

Konkurencja na rynku usług fryzjerskich jest obecnie ogromna. Aby pozyskać i utrzymać klientów, trzeba się naprawdę postarać. Dzisiaj klienci zwracają uwagę nie tylko na jakość usług, ale również na wystrój salonu. Dlatego wybierając fotel fryzjerski, koniecznie trzeba postawić na taki, który jest po prostu estetyczny. Dzisiaj fotele fryzjerskie to wielość kolorów, odcieni i kształtów. Nie ma najmniejszego problemu z wybraniem fotela idealnie wpisującego się w stylistykę salonu.

Podłokietniki

Dobry, wygodny dla klienta fotel fryzjerski ma zamontowane podłokietniki. Ich obecność sprawia, że klient może przyjąć dużo bardziej wygodną pozycję niż wówczas, gdy tych podłokietników brakuje. Zapewniają one stabilną podporę ramionom, chronią również przed dolegliwościami bólowymi szyi. Dzięki nim wizyta u fryzjera nie kończy się bolesnym napięciem mięśni, z którym trudno sobie poradzić.

Waga

Jeśli w salonie często musimy fotel przestawiać, dobrze jest postawić na taki, którzy nie waży zbyt wiele. Dzięki temu będziemy mogli taki fotel bez problemu przemieszczać w zależności od potrzeb. Na szczęście obecnie znalezienie takiego modelu nie stanowi najmniejszego problemu. Co więcej, wiele foteli fryzjerskich wyposażonych jest w kółka, co jeszcze bardziej ułatwia sprawę.

Fotel fryzjerski to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego salonu. Jeśli Twoim celem jest zakup produktu z górnej półki, jeśli chodzi o jakość, powinien zainteresować Cię fotel fryzjerski Ayala. To produkt, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych fryzjerów i wymagających klientów.

Więcej o wyborze fotela fryzjerskiego na stronie pasjafryzjerstwa.pl.

Previous Dostępne w Polsce nasiona marihuany
Next Mieszkanie pod wynajem – gdzie zainwestować we Wrocławiu?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tylko odpowiednia reakcja firmy na kryzys może zapobiec utracie wizerunku

Odpowiednia reakcja firmy na wpadkę wizerunkową może mieć decydujący wpływ na opinię konsumentów o marce. W październiku przekonały się o tym Dove czy Tesco, które zapowiedziały, że w następnych kampaniach reklamowych będą brały

Wiadomości 0 Comments

Amerykańska korporacja Crossover do końca roku planuje zatrudnić w Polsce tysiąc pracowników

Po trzech miesiącach od czasu otwarcia polskiego przedstawicielstwa spółka Crossover zatrudniła pierwszych dwudziestu pracowników. Do końca 2016 roku chce pozyskać w sumie około 1000 osób. Poszukuje przede wszystkim informatyków oraz specjalistów ds.

Wiadomości 0 Comments

Po siedmiu miesiącach import samochodów używanych wzrósł o ponad 13 proc

11 lat i 8 miesięcy – to średni wiek importowanego w tym roku samochodu osobowego. To o 10 miesięcy więcej niż w 2015 roku – wynika z raportu Samar. Import w okresie od stycznia do lipca

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź