TransferGo uruchamia przelewy do Rosji

TransferGo uruchamia przelewy do Rosji

TransferGo, lider wśród firm oferujących międzynarodowe przelewy online, wkracza na kolejny rynek, rozszerzając działalność o przelewy z całej UE do Rosji. Dzięki wprowadzeniu usługi, firmy i osoby prywatne będą mogły realizować przelewy pieniężne do Rosji nawet w ciągu 30 minut, przy zachowaniu najniższej ceny na rynku.

Rosyjska diaspora w Niemczech liczy aż 3,5 miliona ludzi i jest największą rosyjską społecznością wśród krajów Unii Europejskiej. W samym Berlinie zamieszkuje między 200 a 300 tys. Rosjan. Wzrasta nie tylko ich liczba pracujących w Niemczech, ale także aktywność rosyjskich przedsiębiorców. W Polsce liczba Rosjan wynosi obecnie kilkadziesiąt tysięcy i znacznie wzrasta. Większość z nich jest silnie związana ze swoją ojczyzną
i m.in. regularnie przesyła pieniądze na konta w bankach w Rosji. Szukają nowoczesnych, szybkich i cenowo atrakcyjnych rozwiązań.

„Wraz z Rosją wkraczamy na nowy, ekscytujący rynek o dużym potencjale rozwoju
i sukcesu. Decyzja jest odpowiedzią na rosnącą liczbę transakcji finansowych pomiędzy Niemcami a Rosją, jak również Polską i Rosją. Naszym celem jest przede wszystkim oferowanie klientom atrakcyjnej oferty, nawet do 90% tańszej niż w bankach i u innych dostawców.” – mówi CEO TransferGo Daumantas Dvilinskas. Cena za przelew z Niemiec do Rosji wynosi 0,99 EUR, a z kodem FAIR pierwszy transfer jest za darmo. Kluczowe jest dla nas zaufanie i lojalność klientów. „Do tej pory  z TransferGo korzysta ponad 350 tys. klientów. Cena i bezpieczeństwo idą w parze z szybkością transakcji. Przelew do odbiorcy może zostać dostarczony nawet w ciągu 30 minut” – dodaje.

TransferGo oferuje tanie bezpieczne i proste w obsłudze rozwiązanie. Platforma umożliwia także zachowanie niezmiennego kursu walut, co pozwala na dostarczenie do odbiorcy dokładnie takiej kwoty, jaką zaplanowaliśmy. Dla porównania wysokość opłat w bankach uzależniona jest zarówno od kwoty, jak i waluty w której jest przelewania oraz jej aktualnego kursu. Oznacza to, że kalkulacja kwoty, jaka zostanie dostarczona na konto odbiorcy nie jest możliwa.

Rosja jest 47 krajem w portfolio TransferGo. Firma pozwala na wykonywanie przelewów do krajów w całej Europie, jak i poza nią – w ostatnim kwartale poza Rosją, TranferGo uruchomiła przelewy do Chin i Indii.

 

O TransferGo

Transfer Go, z siedzibą w Londynie, jest międzynarodową firmą zajmującą się przelewami online. Produkty i usługi oferowane przez Transfer Go skierowane są do pracujących emigrantów na całym świecie. Firma jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w swojej branży. Założona w 2012 roku zrealizowała już ponad 1,5 miliona transakcji! O jakości świadczonych usług świadczyć mogą opinie Klientów, które śledzić można między innymi na niezależnym portalu TrustPilot, gdzie średnia ocen wynosi 9,5/10 (Excellent). Spółka pozwala na dokonywanie przelewów do 47 krajów w całej Europie, jak
i poza nią. Niedawno TransferGo umożliwiło przelewy do Chin i Indii. Transfer Go ma siedzibę w należącym do Canary Wharf Group Level39, największym europejskim miejscu wspierającym firmy z rynku FinTech.

https://www.transfergo.com/pl

Previous Małe i średnie przedsiębiorstwa nadal nie dostosowały się do zmian przepisów o ochronie danych osobowych
Next Duże zmiany w mediach społecznościowych

Może to Ci się spodoba

Rynek finansowy 0 Comments

Kredyt mieszkaniowy powinien być przywiązany do nieruchomości, a nie do osoby

Osoby mające kredyt w walucie obcej będą mogły się ubiegać o rekompensatę z tytułu spreadów pobieranych przez banki. To rozwiązanie zaproponowane w prezydenckim projekcie ustawy frankowej, która ma ulżyć kredytobiorcom. W pracach nad dokumentem pojawiały

Rynek finansowy 0 Comments

Oszczędzanie na emeryturę może obniżyć podatek. Za 2017 rok ulga sięgnie 1,6 tys. zł

Wpłaty na IKZE dokonane w danym roku podatkowym można odliczyć od podstawy opodatkowania, dzięki czemu do zapłaty będziemy mieć niższy podatek. Podstawę rozliczenia ulgi stanowią dowody wpłat. Przy założeniu maksymalnej wpłaty

Rynek finansowy 0 Comments

Na Boże Narodzenie wydamy średnio 720 zł

Na zorganizowanie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia przeznaczymy średnio 720 zł – wynika z Barometru Providenta. Co czwarta osoba zamknie się w kwocie 400 zł, ale co dziewiąty wyda ponad 1 tys. zł.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!