Pióro wieczne klasy extra

Pióro wieczne klasy extra

Pióro wieczne jest z nami już od dłuższego czasu i dzisiaj nawet w domach zdecydowanie częściej decydujemy się na zakup pióra wiecznego niż zwyczajnych długopisów, które są tradycyjnymi przyborami biurowymi czy szkolnymi, dostępnymi w każdym sklepie. Jest to rozwiązanie rozsądne, ponieważ dopłata jest znikoma, a wzrost funkcjonalności i wysoka jakość przyborów do pisania naprawdę imponujący. W warunkach biur na nikim już nie robi żadnego wrażenia, że długopisy są promowane marką firmy i rozdawane są w znacznych ilościach, albowiem pióro wieczne ma klasę i elegancję. taki przybór do pisania to nie tylko właściwa reprezentacja firmy, ale również osoby podpisującej się własnym i eleganckim piórem wiecznym. Czego zatem należy oczekiwać od akcesoriów piśmienniczych, które aspirują do miana ekstraklasy wśród biurowych przyborów do pisania?

Połączenie wygody z elegancją

Ktoś się może obruszyć, że pióro wieczne było osiągnięciem dziesięć lat temu, a dzisiaj to w zasadzie już standard. I tak faktycznie jest, ale pióra wieczne mają dzisiaj znacznie większe znaczenie, niż tylko zwyczajne przybory do pisania, albowiem mogą być doskonałą wizytówką firmy.

W pierwszej kolejności możemy oczekiwać tego, że takie pióro wieczne będzie spełniało głównie funkcję piśmienniczą. Oznacza to, że jeśli chcemy coś napisać lub podpisać, zwyczajnie sięgniemy po nasze pióro wieczne. Warto tutaj podkreślić, że obecnie możemy zakupić pióra wieczne z wygrawerowanym imieniem, nazwą firmy, stosowną sentencją, co dodatkowo dodaje mu uroku i klasy.

Zobacz czym różnią się pióra dwóch najbardziej renomowanych producentów – http://najlepszepioro.pl/a/yyrh,co-wybrac-pioro-wieczne-marki-parker-czy-waterman >>

Kontrola i jakość odręcznego pisania

Dla właścicieli firm i osób zarządzających biurami wielkie znaczenie ma to, jak wygląda i do czego jest najpotrzebniejsze pióro wieczne. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że pracownicy lubią marnować materiały biurowe, a do tego wykorzystywać je na cele prywatne. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy pióra nie są przypisane do konkretnych osób, odpowiedzialność bardzo mocno się rozmywa i nagle okazuje się, że pióra wieczne notorycznie giną w biurze, co nie jest korzystne dla budżetu firmy.

Pióro wieczne z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem pozwala na kontrolowanie nie tylko tego, kto i gdzie nim pisze, ale także na przypisanie jednego pióra do jednej osoby, która czuje się za nie niejako odpowiedzialna. Nie ma oczywiście potrzeby ciągłej inwigilacji swoich pracowników, ale możliwość znalezienia winowajcy w razie jakiegoś nagłego przekroczenia średniego wykorzystania przyborów biurowych dostępnych w firmie, do tego w miejscach, gdzie dostęp ma więcej osób, bardzo dobrym pomysłem jest ograniczanie możliwości wykorzystywania sprzętu tylko do osób do tego upoważnionych. Ta kwestia zasługuje na własny fragment.

Identyfikacja pracowników

W zakupie piór wiecznych na potrzeby firmy i jej pracowników, możliwe jest bardzo ciekawe identyfikowanie pracowników, którzy właśnie zamierzają skorzystać z danych przyborów. Można korzystać z klasycznego grawerowania imieniem i nazwiskiem, bądź grawerowania nazwy firmy.

Previous Pracownicze plany kapitałowe będą minimalizować straty w systemie emerytalnym
Next Producenci ekstraktów z konopi walczą o ich zatwierdzenie przez UE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nowoczesna platforma informatyczna pomoże osobom niepełnosprawnym wrócić na rynek pracy

Odsetek aktywnych zawodowo osób z niepełnosprawnościami wynosi w Polsce 28 proc. i jest dużo niższy od unijnej średniej. Barierę stanowią m.in. stereotypy i obawy pracodawców, ale również brak wiedzy po stronie osób niepełnosprawnych, które

Wiadomości 0 Comments

Przed Wielkanocą rośnie zapotrzebowanie na usługi sprzątające

Okres przedświąteczny i początek wiosny to czas robienia porządków, dlatego rośnie popyt na usługi sprzątające. Poza standardowym zestawem prac przed Wielkanocą zamawiane jest także mycie okien i porządkowanie wnętrz szaf i szafek. Trwająca

Wiadomości 0 Comments

Polska Agencja Kosmiczna chce wspierać transfer nowoczesnych technologii z nauki do przemysłu

Polscy naukowcy mają coraz większy udział w badaniach przestrzeni pozaziemskiej. Korzyści z tego nie powinny jednak dotyczyć jedynie świata nauki. Polska Agencja Kosmiczna chce wspierać transfer nowoczesnych technologii z tego sektora do krajowego przemysłu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź