O jakich podarunkach marzą pracownicy na święta?

O jakich podarunkach marzą pracownicy na święta?

Pracownicy ucieszą się z prezentu pod firmową choinką, o ile będzie on odpowiedniej wartości i zagwarantuje im swobodę zakupów – miejsca, czasu i asortymentu produktów, nie tylko w Polsce, ale i za granicą kraju.

Koniec roku i święta Bożego Narodzenia to czas, w którym aż 70% firm decyduje się przekazać pracownikom prezenty – wynika z badania „Mikołaj w pracy…podarunki dla pracowników 2019”, przeprowadzonego przez HBRP/ICAN Institute i Edenred. To sposób podziękowania pracownikom za cały rok pracy. Problem jednak w tym, że pracownicy nie są zadowoleni z tego, co otrzymują od szefa. Aż 48% badanych podkreśla, że firma wydała zbyt mało na prezenty. 16% dodaje, że prezenty są zbyt skromne. Wśród niezadowolonych są też opinie, że prezent jest nietrafiony lub ma formę, która ogranicza, np. zakupy można zrobić tylko w punktach, w których dostawca ma podpisane umowy. To powoduje, że pracownicy nie czują się docenieni i chcieliby, aby firma zmieniła politykę odnośnie dodatkowych świadczeń pozapłacowych.

Pracownik wie, czego chce

Aby pracownicy byli zadowoleni z prezentu świątecznego od firmy powinien on mieć odpowiednią formę i być we właściwy sposób przekazany. 69% ankietowanych pracowników chętnie otrzymałoby od pracodawcy kartę przedpłaconą. Dlaczego? 35% uważa, iż fajne jest to, że kartę można dowolnie wykorzystać. Z kolei dla 39% jest to po prostu miły gest, który zapada w pamięci. Według zatrudnionych taka karta powinna być zasilona znaczącą kwotą – potwierdza 35% badanych. Ponadto taką kartą pracownik powinien mieć możliwość zapłaty w każdym miejscu, w tym on-line – twierdzi 32% osób. Jeśli dodatkowo taki prezent pracownicy otrzymają podczas firmowej Wigilii, pracodawca może być pewien, że zyska ich zadowolenie, satysfakcję, a w konsekwencji większe zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań. 40% osób potwierdziło, że rośnie ich zaangażowanie w pracę zawsze, gdy otrzymają prezent od firmy.

Jaką więc kartę wybrać, aby wszystkie te oczekiwania spełniła? Strzałem w dziesiątkę będą karty przedpłacone Edenred.

Prezent nie tylko dla zatrudnionych

Szlachetne karty podarunkowe Edenred to limitowana edycja kart podarunkowych Edenred, które mają niezwykłą moc – MOC POMAGANIA potrzebującym rodzinom w Polsce przez cały rok. Firmy, które zdecydują się na zakup tych kart dla swoich pracowników na prezent bożonarodzeniowy nie tylko pozytywnie zaskoczą zatrudnione osoby, ale także otrzymają potwierdzony certyfikatem status Szlachetnej Firmy, którego mogą używać do wzmocnienia działań CSR oraz Employer Brandingu.

W tym roku Szlachetne karty podarunkowe Edenred mają 4. edycję. MOC POMAGANIA stale rośnie, a dodatkowo dzięki kampanii „Szlachetna Paczka z Edenred – dołącz do nas” Stowarzyszenie WIOSNA pomogło już blisko 170 tys. potrzebujących rodzin w Polsce. Tylko w roku 2018 w ramach akcji zostało przekazanych blisko 153 000 zł na rozwój projektów Paczka+, Paczka SENIOR, Paczka LEKARZ i Paczka PRAWNIK.

– Wiem, że z pomocą Szlachetnych Firm jeszcze w tym roku ustalimy nowy rekord poMOCY, na którą czekają podopieczni Stowarzyszenia WIOSNA. Dlatego zapraszamy wszystkie firmy w Polsce do dołączenia do tej pięknej i szlachetnej akcji – zaprasza Sylwia Bilska, GM Edenred Polska.

Szlachetne karty podarunkowe Edenred to także MOC OSZCZĘDZANIA I MOC KORZYŚCI. Co dokładnie zyskujemy? Przekazując pracownikom, jako bożonarodzeniowe prezenty szlachetne karty podarunkowe Edenred każdy zatrudniony dostanie dodatkowo pakiet świątecznych kuponów zniżkowych, które dają oszczędności do 3 264 zł oraz bezpłatny dostęp do platformy oszczędnościowej MyEdenred. Ponadto każdy pracownik otrzymuje 65 zł w prezencie od partnerów Edenred.  Z perspektywy pracodawcy to również opłacalne rozwiązanie – zasilając kartę pracownika np. na kwotę 500 zł, w rzeczywistości przekazują mu podarunek o wartości 565 zł.

Karty są też bardzo elastyczne. Można nimi płacić na całym świecie. Są akceptowane w każdym terminalu płatniczym. Swobodnie można również robić zakupy przez internet oraz używając płatności zbliżeniowych (Apple Pay i Google Pay™).

*********************************************************

Pomagamy, bo razem MAMY MOC!

Więcej o kampanii na kartypodarunkowe.edenred.pl

Pobierz pełny raport „Mikołaj w pracy…podarunki dla pracowników 2019” na podarunki.edenred.pl

Previous Jak sprawdzić opinie o dostawcach telewizji kablowej?
Next Jak sprawdzić opinie o firmach związanej z kulturą i rozrywką?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Na koniec roku rynek usług w chmurze może być wart 600 mln zł

Rozwiązania chmurowe to najszybciej rosnący segment rynku informatycznego w Polsce. Coroczny wzrost na poziomie ok. 20 proc. powoduje, że na koniec tego roku wartość rynku może sięgnąć 600 mln zł –

Wiadomości 0 Comments

Ubezpieczyciele proponują specjalne polisy

Z badań IMAS przeprowadzonych dla Towarzystwa Ubezpieczeń Europa wynika, że blisko co piąty Polak obawia się ataku terrorystycznego lub zamachu podczas podróży za granicę. Jeśli do takiego zdarzenia dojdzie, przydatne mogą

Wiadomości 0 Comments

Polska musi postawić na inwestycje w innowacje

Udział inwestycji w PKB wynosi 17–18 proc., co przekłada się na niską pozycję w rankingach innowacyjności i konkurencyjności na świecie. Tymczasem właśnie inwestycje w nowe technologie, robotyzacja, innowacje oraz badania i rozwój to przepis na długofalowy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź