Na czym polega namierzanie telefonów komórkowych?

Na czym polega namierzanie telefonów komórkowych?

Z roku na rok technologia i komputeryzacja idą do przodu, rozwijają się i powstają nowe aplikacje internetowe, które są przede wszystkim użyteczne dla społeczeństwa. jedną z takich aplikacji jest i-mobi,, czyli aplikacja umożliwiająca w prosty i szybki sposób namierzenie telefonu komórkowego. Redakcja portalu lokalizacjagps.pl przeprowadziła test, w którym wskazała poniżej najważniejsze zalety aplikacji i-mobi.

Kontrola rodzicielska dzieci

Najczęstszą przyczyną instalacji wyżej wspomnianej aplikacji jest możliwość kontroli własnego dziecka, dzięki czemu nie tylko wiemy gdzie jest w danej chwili, ale równie czujemy się bezpieczniej, posiadając taką właśnie wiedzę. Do panelu aplikacji dodajemy dany numer telefonu, na urządzeniu instalujemy aplikację śledzącą, a za pośrednictwem danych lokalizacyjnych, z dokładnością do jednego metra, odbieramy raporty, które informują nas gdzie urządzenie telefoniczne ze skazanym numerem obecnie się znajduje.

Kiedy zginie telefon

Z jednej strony wiemy gdzie znajduje się nasze dziecko, z drugiej mamy również gwarancje że nie zginie telefon, albowiem aplikacja i-mobi doskonale sprawdza się także podczas poszukiwań zagubionego telefonu. Wystarczy się tylko zarejestrować i zalogować w aplikacji, aby otrzymywać w odstępie pięciu minut raporty o lokalizacji danego numeru telefonu.

Nie tylko namierzanie telefonu

Aplikacja i-mobi ma również inne zalety, albowiem za jej pomocą możemy ściągnąć kopie wszystkich sms’ów przychodzących i wychodzących, a co za tym idzie będziemy mieli kontrolę nie tylko nad miejscem pobytu dziecka, ale również nad jego korespondencją ze znajomymi. Doskonale wiemy jak trudny bywa czas dojrzewania naszej pociechy, nawet jeżeli nie chce ona z nami rozmawiać, poprzez aplikacje i-mobi możemy sprawować kontrolę nad sms’ami, a tym samym dbać o bezpieczeństwo dziecka każdego dnia.

Uwaga na oszustów

Niestety w internecie jest wiele serwisów, które oferują możliwość namierzania telefonu komórkowego, choć większość z nich to oszustwa i naciąganie osób, które w tej tematyce nie mają żadnego rozeznania. Aplikacja internetowa i-mobi to jedyny pewny i skuteczny sposób na namierzanie telefonów, a jest on wykorzystywany nie tylko do sprawdzania przez rodziców miejsca pobytu swoich dzieci, ale również do kontrolowania pracowników przez szefów firm czy też posiadania wiedzy o miejscu pobytu męża/żony przez ich partnerów. Taka kontrola nie jest odbierana jako czynnik negatywny, a raczej możliwość zachowania pełnego bezpieczeństwa i szybkiej interwencji, w chwili gdyby namierzana osoba znalazła się w niebezpieczeństwie.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo bliskich

Już nie musisz martwić się o swoje dziecko, gdy spóźnia się do domu na wyznaczoną godzinę i co najgorsze nie odbiera telefonu. Już nie musisz martwić się o męża, który wraca z dalekiej podróży nocą. Już nie musisz ubolewać nad stratą telefonu komórkowego. Wystarczy że zarejestrujesz się w aplikacji internetowej i-mobi, zapiszesz w panelu wskazane numery telefonów, a na nich zainstalujesz aplikacje śledzące, a twoja aplikacja i-mobi sama wskaże Ci położenie wszystkich zapisanych w panelu telefonów. Takie raporty będziesz otrzymywać co pięć minut i nawet jeżeli na dany numer się nie dodzwonisz, dzięki aplikacji będziesz wiedział, gdzie znajduje się w danej chwili.

Materiał zewnętrzny, lokalizujnamierzaj.pl

Previous Gdzie kupować złoto?
Next Czynności notarialne i ich rodzaje

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Sztuczna inteligencja i wirtualna rzeczywistość kluczowe w strategiach firm

Dzięki nowym technologiom firmy w coraz większym stopniu mają wpływ na codzienne życie ludzi. Sztuczna inteligencja oraz wirtualna i rozszerzona rzeczywistość będą mieć największy wpływ na klientów – prognozuje Accenture w Polsce. Nowe technologie

Wiadomości 0 Comments

Największy polski eksporter okien stawia na długoterminowe inwestycje

Mija 20 lat od uruchomienia zakładu produkcyjnego Grupy VELUX w Gnieźnie. W dwóch zlokalizowanych tam fabrykach firma stworzyła blisko tysiąc miejsc pracy, wsparła blisko stu lokalnych dostawców oraz przyczyniła się do rozwoju

Wiadomości 0 Comments

Miasta inwestują w technologię LED

Lampy LED odpowiadają już za 60 proc. sprzedaży oświetlenia. Rynek szybko rośnie, zwłaszcza że ze względu na jakość i funkcjonalność technologia LED jest w stanie zastąpić większość dotychczas stosowanych źródeł światła. Oświetlenie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!