Kartki urodzinowe i imieninowe sposobem na pokazanie, że o kimś pamiętamy

Kartki urodzinowe i imieninowe sposobem na pokazanie, że o kimś pamiętamy

Urodziny i imieniny to święta obchodzone przez większość z nas. Bez wątpienia jest nam wówczas bardzo miło, jeśli nasi bliscy pokażą nam, że o nas pamiętali. Sposobów na wyrażenie pamięci o przyjacielu, siostrze, mamie, dziadku obchodzących imieniny czy urodziny jest naprawdę wiele. Najprostszym jest oczywiście zakup prezentu i wręczenie go osobiście. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość. Jeśli od bliskiej nam osoby dzieli nas wiele kilometrów, rozwiązaniem okazują się być kartki okolicznościowe. 

Na jaką kartkę postawić?

Kartki urodzinowe, imieniny dostępne są dzisiaj w dwóch wersjach. Możemy postawić na tradycyjną kartkę papierową, która wyślemy w placówce pocztowej. Wymaga to jednak poświęcenia odrobiny czasu. Ci, którzy walczą o każdą minutę mogą zdecydować się na wysłanie kartki internetowej. To ciekawa alternatywa, która cieszy się coraz większą popularnością. Na pewno nie warto słuchać tych, którzy uważają, że takie kartki są zdecydowanie mnij warte. Nie chodzi przecież o to, czy kartka będzie papierowa, czy też będzie miała formę wiadomości mailowej, ale o to, by pokazać, że o kimś pamiętaliśmy.

Kartki z gotowymi życzeniami czy bez?

Znaleźć można wiele kartek, które mają już wpisane gotowe życzenia. Na pewno jednak warto zdecydować się na kartkę, na którą życzenia trzeba wpisać osobiście. Taka kartka daje nam okazję do wyrażenia tego, co naprawdę chcemy powiedzieć bliskiej nam osobie. Jeśli jednak podczas pisania życzeń mamy zawsze pustkę w głowie, możemy zdecydować się na kartkę z gotowymi życzeniami. Trzeba jednak pamiętać, że najczęściej będą to proste życzenia, które nie niosą ze sobą głębszego przekazu.

Komu można wysłać taką kartkę?

Kartkę urodzinową czy imieninową możemy wysłać każdemu, kto jest dla nas ważny. Może to być nasza koleżanka, przyjaciółka, ale mogą to być również osoby z rodziny. Dzisiaj kartki wysyła coraz mniej osób. Zamiast nich wybieramy krótkie wiadomości SMS. Tymczasem wiele osób podkreśla, że kartka sprawia ogromną przyjemność i to niezależnie od tego, czy jest to kartka tradycyjna, czy internetowa.

Popularne wzory kartek

Obecnie wybierać można między tradycyjnymi kartami z życzeniami, na których znajdują się kwiatowe bukiety, jak i tymi, na których znajdują się zabawne motywy. Znając osobę, która jest odbiorcą kartki, bez trudu znajdziemy taką, która idealnie wpisze się w jej indywidualny gust.

Kartki urodzinowe i imieninowe to dobry sposób na złożenie komuś życzeń. Wysyłając kartkę z życzeniami dajemy wyraz naszej pamięci o danej osobie.

Previous Rozwój gigabitowego internetu zmieni sposób konsumpcji cyfrowej rozrywki
Next Elektroniczne składanie życzeń

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Rząd Szwajcarii rozważa przedłużenie wsparcia dla polskich organizacji pozarządowych i samorządowych

W ciągu pięciu lat w ramach Szwajcarskiego Grantu Blokowego przeznaczonego dla organizacji pozarządowych i samorządowych na lokalne inicjatywy trafiło przeszło 90 mln zł. Teraz prowadzone są rozmowy z rządem Szwajcarii na temat kontynuacji tego

Wiadomości 0 Comments

Co dziesiąty pracownik tymczasowy prawdopodobnie będzie musiał zmienić formę zatrudnienia

Co dziesiąty pracownik tymczasowy może być dotknięty konsekwencjami kończącego się 18-miesięcznego limitu długości zatrudnienia u jednego pracodawcy użytkownika. Wielu z nich prawdopodobnie zostanie przyjętych na stałe do pracy w danej firmie. Liczba pracowników

Wiadomości 0 Comments

Polacy niechętnie zmieniają dostawców prądu

W tym roku minęło 10 lat od liberalizacji rynku energii elektrycznej, która umożliwiła Polakom swobodny wybór sprzedawcy prądu. Konkurencja jednak dopiero się rozkręca. W ciągu dekady tylko 3 proc. klientów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź