Kartki urodzinowe i imieninowe sposobem na pokazanie, że o kimś pamiętamy

Kartki urodzinowe i imieninowe sposobem na pokazanie, że o kimś pamiętamy

Urodziny i imieniny to święta obchodzone przez większość z nas. Bez wątpienia jest nam wówczas bardzo miło, jeśli nasi bliscy pokażą nam, że o nas pamiętali. Sposobów na wyrażenie pamięci o przyjacielu, siostrze, mamie, dziadku obchodzących imieniny czy urodziny jest naprawdę wiele. Najprostszym jest oczywiście zakup prezentu i wręczenie go osobiście. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość. Jeśli od bliskiej nam osoby dzieli nas wiele kilometrów, rozwiązaniem okazują się być kartki okolicznościowe. 

Na jaką kartkę postawić?

Kartki urodzinowe, imieniny dostępne są dzisiaj w dwóch wersjach. Możemy postawić na tradycyjną kartkę papierową, która wyślemy w placówce pocztowej. Wymaga to jednak poświęcenia odrobiny czasu. Ci, którzy walczą o każdą minutę mogą zdecydować się na wysłanie kartki internetowej. To ciekawa alternatywa, która cieszy się coraz większą popularnością. Na pewno nie warto słuchać tych, którzy uważają, że takie kartki są zdecydowanie mnij warte. Nie chodzi przecież o to, czy kartka będzie papierowa, czy też będzie miała formę wiadomości mailowej, ale o to, by pokazać, że o kimś pamiętaliśmy.

Kartki z gotowymi życzeniami czy bez?

Znaleźć można wiele kartek, które mają już wpisane gotowe życzenia. Na pewno jednak warto zdecydować się na kartkę, na którą życzenia trzeba wpisać osobiście. Taka kartka daje nam okazję do wyrażenia tego, co naprawdę chcemy powiedzieć bliskiej nam osobie. Jeśli jednak podczas pisania życzeń mamy zawsze pustkę w głowie, możemy zdecydować się na kartkę z gotowymi życzeniami. Trzeba jednak pamiętać, że najczęściej będą to proste życzenia, które nie niosą ze sobą głębszego przekazu.

Komu można wysłać taką kartkę?

Kartkę urodzinową czy imieninową możemy wysłać każdemu, kto jest dla nas ważny. Może to być nasza koleżanka, przyjaciółka, ale mogą to być również osoby z rodziny. Dzisiaj kartki wysyła coraz mniej osób. Zamiast nich wybieramy krótkie wiadomości SMS. Tymczasem wiele osób podkreśla, że kartka sprawia ogromną przyjemność i to niezależnie od tego, czy jest to kartka tradycyjna, czy internetowa.

Popularne wzory kartek

Obecnie wybierać można między tradycyjnymi kartami z życzeniami, na których znajdują się kwiatowe bukiety, jak i tymi, na których znajdują się zabawne motywy. Znając osobę, która jest odbiorcą kartki, bez trudu znajdziemy taką, która idealnie wpisze się w jej indywidualny gust.

Kartki urodzinowe i imieninowe to dobry sposób na złożenie komuś życzeń. Wysyłając kartkę z życzeniami dajemy wyraz naszej pamięci o danej osobie.

Previous Rozwój gigabitowego internetu zmieni sposób konsumpcji cyfrowej rozrywki
Next Elektroniczne składanie życzeń

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Ubezpieczyciele chcą komunikować się z klientami online

Niespełna co ósmy Polak posługujący się internetem korzysta z urządzeń cyfrowych w celu kontaktu z ubezpieczycielem. Ponad połowa uważa jednak, że takie rozwiązanie byłoby przydatne. Relacje ubezpieczyciel–ubezpieczony będą stopniowo przechodzi do sfery cyfrowej.

Wiadomości 0 Comments

Sieci handlowe mają coraz większe opóźnienia w płatnościach. W terminie płaconych jest o 10 proc. faktur mniej niż w 2014 r.

Przez pierwsze trzy miesiące roku 70 proc. faktur wystawianych przez dostawców sieciom handlowym było regulowane w terminie. To o około 10 proc. mniej niż w tym samym okresie 2014 roku. Powodem nie są jednak problemy

Wiadomości 0 Comments

Wzrost wynagrodzeń może jeszcze przyspieszyć

Firmy oferują pracownikom coraz wyższe płace. Dzięki temu zatrudnienie rośnie w stałym tempie wynoszącym 3,7 proc. Presja na wzrost wynagrodzeń jest dla nich jednak coraz bardziej dotkliwa. W czerwcu średnie wynagrodzenie w sektorze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!