Kartki urodzinowe i imieninowe sposobem na pokazanie, że o kimś pamiętamy

Kartki urodzinowe i imieninowe sposobem na pokazanie, że o kimś pamiętamy

Urodziny i imieniny to święta obchodzone przez większość z nas. Bez wątpienia jest nam wówczas bardzo miło, jeśli nasi bliscy pokażą nam, że o nas pamiętali. Sposobów na wyrażenie pamięci o przyjacielu, siostrze, mamie, dziadku obchodzących imieniny czy urodziny jest naprawdę wiele. Najprostszym jest oczywiście zakup prezentu i wręczenie go osobiście. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość. Jeśli od bliskiej nam osoby dzieli nas wiele kilometrów, rozwiązaniem okazują się być kartki okolicznościowe. 

Na jaką kartkę postawić?

Kartki urodzinowe, imieniny dostępne są dzisiaj w dwóch wersjach. Możemy postawić na tradycyjną kartkę papierową, która wyślemy w placówce pocztowej. Wymaga to jednak poświęcenia odrobiny czasu. Ci, którzy walczą o każdą minutę mogą zdecydować się na wysłanie kartki internetowej. To ciekawa alternatywa, która cieszy się coraz większą popularnością. Na pewno nie warto słuchać tych, którzy uważają, że takie kartki są zdecydowanie mnij warte. Nie chodzi przecież o to, czy kartka będzie papierowa, czy też będzie miała formę wiadomości mailowej, ale o to, by pokazać, że o kimś pamiętaliśmy.

Kartki z gotowymi życzeniami czy bez?

Znaleźć można wiele kartek, które mają już wpisane gotowe życzenia. Na pewno jednak warto zdecydować się na kartkę, na którą życzenia trzeba wpisać osobiście. Taka kartka daje nam okazję do wyrażenia tego, co naprawdę chcemy powiedzieć bliskiej nam osobie. Jeśli jednak podczas pisania życzeń mamy zawsze pustkę w głowie, możemy zdecydować się na kartkę z gotowymi życzeniami. Trzeba jednak pamiętać, że najczęściej będą to proste życzenia, które nie niosą ze sobą głębszego przekazu.

Komu można wysłać taką kartkę?

Kartkę urodzinową czy imieninową możemy wysłać każdemu, kto jest dla nas ważny. Może to być nasza koleżanka, przyjaciółka, ale mogą to być również osoby z rodziny. Dzisiaj kartki wysyła coraz mniej osób. Zamiast nich wybieramy krótkie wiadomości SMS. Tymczasem wiele osób podkreśla, że kartka sprawia ogromną przyjemność i to niezależnie od tego, czy jest to kartka tradycyjna, czy internetowa.

Popularne wzory kartek

Obecnie wybierać można między tradycyjnymi kartami z życzeniami, na których znajdują się kwiatowe bukiety, jak i tymi, na których znajdują się zabawne motywy. Znając osobę, która jest odbiorcą kartki, bez trudu znajdziemy taką, która idealnie wpisze się w jej indywidualny gust.

Kartki urodzinowe i imieninowe to dobry sposób na złożenie komuś życzeń. Wysyłając kartkę z życzeniami dajemy wyraz naszej pamięci o danej osobie.

Previous Rozwój gigabitowego internetu zmieni sposób konsumpcji cyfrowej rozrywki
Next Elektroniczne składanie życzeń

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tylko jedna piąta upraw w Polsce jest ubezpieczona od zjawisk losowych

Według ustaleń komisji z początku sierpnia w tym roku na skutek niekorzystnych zjawisk atmosferycznych 31,5 tys. gospodarstw rolnych poniosło straty, które w sumie są szacowane na ponad 1 mld zł. Do tego trzeba

Wiadomości 0 Comments

Nadchodzące zmiany w prawie dotyczącym przedawnienia długów ucieszą konsumentów. Także tych nieuczciwych

Proponowane zmiany w przepisach dotyczących przedawnień roszczeń majątkowych będą w większym stopniu chronić dłużników. Eksperci ostrzegają, że może być to wykorzystywane przez grupę nieuczciwych konsumentów, którzy zyskają więcej narzędzi, by uniknąć spłaty zaległych

Wiadomości 0 Comments

Przed Wielkanocą rośnie zapotrzebowanie na usługi sprzątające

Okres przedświąteczny i początek wiosny to czas robienia porządków, dlatego rośnie popyt na usługi sprzątające. Poza standardowym zestawem prac przed Wielkanocą zamawiane jest także mycie okien i porządkowanie wnętrz szaf i szafek. Trwająca

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!