Jak pobrać piosenki z YouTube?

Jak pobrać piosenki z YouTube?

Youtube od wielu lat jest dla wielu osób głównym sposobem na słuchanie muzyki. Trzeba przyznać, że serwis nadaje się do tego znakomicie, chociaż już trochę gorzej jest w sytuacji, kiedy chcielibyśmy zachować sobie muzykę na dłużej i skorzystać z niej kiedy indziej, na przykład na telefonie bez stałego połączenia z Internetem. Na szczęście obejście tego problemu nie jest aż takie trudne. 

Sprawdź: Konwerter YouTube do mp3 >>

Youtube lubi muzykę

Wykorzystywanie Youtube w charakterze odtwarzacza muzyki to świetny pomysł chociażby dlatego, że sam serwis mocno nastawia się na muzykę. Jest ona tam dostępna w niezłej jakości, to zazwyczaj tutaj pojawiają się nowości muzyczne, biblioteka nagrań jest gigantyczna, a do tego wszystko jest za darmo. Brak tylko wygodnego przycisku, za pomocą którego można by wygodnie pobrać słuchany kawałek. Poradzić można sobie z tym na dwa sposoby:
I.    Poprzez rozszerzenie do przeglądarki;
II.    Z użyciem stron trzecich.
Do nas należy wybór, z której opcji skorzystamy. Obie mają swoje wady i zalety.
Rozszerzenia
Dla wielu osób łatwiejszą opcją jest instalacja rozszerzenia w przeglądarce internetowej. Wszystkie popularne przeglądarki mają masę darmowych rozszerzeń, dzięki którym przy każdym klipie na Youtube pojawi nam się przycisk do pobrania piosenki na dysk urządzenia.
Mogą to być bardzo proste narzędzia, które pobiorą po prostu plik mp3 w domyślnej jakości po jednym kliknięciu. Mogą to też być wielkie kombajny dające nam masę opcji.
Zaletą rozwiązania jest to, że raz instalujemy rozszerzenie i mamy już zawsze łatwe życie. Wadą jest konieczność jego instalacji, czyli najpierw trzeba znaleźć dobre rozszerzenie, a potem korzystać z urządzenia, gdzie jest ono zainstalowane.

Zobacz: Pobieranie z YouTube >>

Strony trzecie

Serwisy trzecie pozwalają nam wpisać link Youtube, po czym chwilę myślą i podają nam link do pobrania piosenki we wskazanym formacie.
Tutaj królewską zaletą jest to, że do takich stron mamy dostęp zawsze i wszędzie, jeśli tylko mamy dostęp do samego Youtube. Wady bywają dość poważne, ponieważ przy każdej piosence trzeba skopiować adres i się ogólnie naklikać. Do tego takie strony zwykle nie są wolne od uciążliwych reklam, a to zawsze uprzykrza życie.
Najczęściej opcję pierwszą z rozszerzeniami stosuje się na urządzeniach domowych, by u siebie robić wszystko szybko i wygodnie. Strony trzecie to rozwiązanie tymczasowe, które jest dostępne zawsze i wszędzie, chociaż pozostawia wiele do życzenia pod względem długotrwałego użytkowania. Tym niemniej, niemal zawsze można korzystać z obu opcji.

Previous Polskie miasta coraz bardziej proekologiczne. Inwestują m.in. w jakość powietrza i tereny zielone
Next Na świecie ponad połowa internautów robi zakupy online. Niewielu kupuje w polskich sklepach

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Trwają prace nad propozycjami pomocy dla kredytobiorców walutowych

Zwrot określonej części spreadów walutowych z przeszłości, możliwość oddania mieszkania w zamian za umorzenie kredytu oraz przewalutowanie – to obszary, które należy wziąć pod uwagę, próbując rozwiązań problemy spłacających kredyt w walutach obcych –

Wiadomości 0 Comments

Wyniki wyborów we Francji zwiększają szanse na reformę UE

Wyniki wyborów prezydenckich we Francji wpisują się w obecny trend europejskiego przebudzenia – ocenia Marek Prawda, dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie. Wygrana Emmanuela Macrona jest potwierdzeniem zahamowania w Unii Europejskiej ruchów populistycznych.

Wiadomości 0 Comments

Rośnie eksport polskiej żywności do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Rośnie eksport rolno-spożywczy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To drugi po Arabii Saudyjskiej największy partner gospodarczy i handlowy Polski w tym regionie. Tylko w 2017 roku eksport na rynek ZEA osiągnął wartość 85 mln

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź